Minecraft için 7/24 açık ücretsiz sunucu önerisi

NotFound

Femtopat
Ben bir 7/24 açık ücretsiz ve en 2 GB RAM'i olan bir Minecraft sunucu hostingi istiyorum. Eğer bilenler varsa yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir sunucu hem 7/24 açık, hem de ücretsiz olamaz. Ücretsiz olarak Aternos sunucuları var fakat bir süre oynadıktan sonra kapanıyor.

Hiçbir sunucu hem 7/24 açık, hem de ücretsiz olamaz. Ücretsiz olarak Aternos sunucuları var fakat bir süre oynadıktan sonra kapanıyor.

Ücretsiz olup 7/24 açık tutan bir hosting yok diye biliyorum. En iyisi server satın alıp kendi sunucunuzu kurun.

Dediklerinizi anlıyorum ama ben bir tane buldum 1, 5GB RAM 2 GB depolama 7/24 MC hosting hizmeti ancak bana en az 2 GB RAM lazım yardımcı olursanız sevinirim.
Kendi bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.
7/24 olmayacağı için kullanmıyorum kendi bilgisayarımı.
Herkesin tavsiyleri için teşekkürler bedava 4 GB RAM 4 GB depo 7/24 hizmet veren bir MC hostingi buldum.

Son düzenleme:
Dediklerinizi anlıyorum ama ben bir tane buldum 1, 5GB RAM 2 GB depolama 7/24 MC hosting hizmeti ancak bana en az 2 GB RAM lazım yardımcı olursanız sevinirim.

7/24 olmayacağı için kullanmıyorum kendi bilgisayarımı.
Herkesin tavsiyleri için teşekkürler bedava 4 GB RAM 4 GB depo 7/24 hizmet veren bir MC hostingi buldum.
İsmini söylerseniz bizde yararlanabilirmiyiz ?

Bundan 3 sene önce Aternos'dan profesyonel sunucu açmıştım 8 minigames vardı 512 MB RAM içinde yanlış hatıralmıyorsam server işine giriceksen büyük sunucularda cevren olmalı oyuncu cekmen için yoksa reklam parasını gözünden cıkar veya sabah akşam Facebook gruplarında takıl sanal sunucu al ücretsiz şeylerden hayır gelmez.

Ben bir 7/24 açık ücretsiz ve en 2 GB RAM'i olan bir Minecraft sunucu hostingi istiyorum. Eğer bilenler varsa yardımcı olur musunuz?
7/24 Ücretsiz bulursan bizede söyle usta!
Anca Aternos'la bir kaç saat oynarsınız. Ücretsiz CubeCraft falan hayalin varsa boşuna peşinden gitme. Para verirsen sunucuna bağlı oda.

Yeni konular

Geri
Yukarı