Minecraft için Mod Paketi Önerisi

PustiPowerV2

Hectopat
Makaleler
5
Arkadaşlar merhaba. Modlu Minecraft oynamayı çok seviyorum ve bunun için güzel bir mod paketi arıyorum. Şartlarım:
Görevli olacak ama çok kasmayacak.
Bu kadar. Dediğim şarta uygun bir mod paketi biliyor musunuz?

Son düzenleme:
Mavi Slim'e diye bir kanal var neredeyse tum serileri modlu paketlerle çekiyor ona bakabilirsiniz link veriyor mudur bilemem.

Önereceğim mod da görev yok ama Ice and Fire Dragon öneririm, ejderhalar vb. şeyler ekleniyor oyuna. Hatta onları evcil hayvanın yapabiliyorsun. (RLcraft oynadıysan biliyorsundur.)

Arkadaşlar merhaba. Modlu Minecraft oynamayı çok seviyorum ve bunun için güzel bir mod paketi arıyorum. Şartlarım:
Görevli olacak ama çok kasmayacak.
Bu kadar. Dediğim şarta uygun bir mod paketi biliyor musunuz?

Kesinlikle Simple Life 2. Görevleri falan çok güzel. CurseForge üzerinden oynayabilirsiniz. Onun dışında RLCraft, Valhelsia (Bu ikisinde görev yok ancak Valhelsia'yı çok oynamadım.)

Oynadım ve aşırı derecede sıkıldım.
Mavi Slim'e diye bir kanal var neredeyse tum serileri modlu paketlerle çekiyor ona bakabilirsiniz link veriyor mudur bilemem.
Galiba biliyorum bahsettiğiniz kanalı.
Kesinlikle Simple Life 2. Görevleri falan çok güzel. CurseForge üzerinden oynayabilirsiniz. Onun dışında RLCraft, Valhelsia.
Bakarım.
Stoneblock, Lavablock
Bunlara da bakarım. Siz önerin ben bakarım hepsine.

Simple Life'ta kocaman bir görev listesi var ama başlarda yapmazsanız da pek bir şey olmuyor. Mesela 10 tane iskelet öldür diyor en basidinden. Detect diyorsunuz. Ödülleri veriyor. Böyle Item yapma, Astral Sorcery görevleri falan var. İleride çok zorlaşıyor. 400'e yakın görev var.

Yeni konular

Geri
Yukarı