Minecraft için oyun arkadaşı

stevesm1221

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar büyük bir server oluşturmayı düşünüyorum. Kendim oluşturmayacağım, bir siteden kiralayacağım. Kişi lazım. Şöyle iyi büyük bir server olsun yeter benim için. Kendime OP vereceğim ancak hileyi hiç sevmem yani hilesiz olarak oynayacağım. Henüz siteyi, sunucuyu, kaç kişi olacağını falan ayarlamadım ve hesaplamadım ancak öneri verirseniz en geç 1 hafta içerisinde hazır olur. Kural yok, birbirimizi öldürmek, evlerine zarar vermek dışında her şeyi yapabilirsiniz. Bir de elimde mikrofon olmadığından dolayı discord sunucusu falan olamayacak maalesef. Siz açabilirsiniz, ben kendi halimde takılacağım için pek gerek duyulmayacak benimle konuşmaya zaten.

Son düzenleme:
Java edition için geçerli mi hocam? Bir de çoklu kişi destekliyor mu? Çünkü server'lar Mojang tarafından açıldığı için ne kadar çok oyuncu o kadar çok yük demektir. Bir de ücreti var mı? Ben sadece duymuştum, pek araştırmamıştım.

Evet var, ilk defa açıyorsan 1 ay beleş. Kişi sayısına göre para alıyorlar.

Bende tam sizi davet ediyordum. :D
Hocam gelmeyi çok isterdim ama aktif olarak dediğim serverde oynuyorum. :D Size iyi eğlenceler dilerim. 10 kişi birkaç takıma bölündük. Her takım krallığını kuruyor ve RP yapıyoruz. Diplomasik, politik ilişkilerimiz var. O, ona dalıyor; o, onla müttefik oluyor falan. :D

Hocam gelmeyi çok isterdim ama aktif olarak dediğim serverde oynuyorum. :D Size iyi eğlenceler dilerim. 10 kişi birkaç takıma bölündük. Her takım krallığını kuruyor ve RP yapıyoruz. Diplomasik, politik ilişkilerimiz var. O, ona dalıyor; o, onla müttefik oluyor falan. :D

Biz de oraya gelsek?

Beni etmiyor musun?
Hocam siz Ultra Mega VIP bölümünden davetlisiniz. :D

@Silinen üye
Fiyatı da uygun geldi gerçekten. Yurtdışı sitesi olduğu için ping konusunda bir sıkıntı çıkarır mı?
ss10.PNG

@Silinen üye
Hocam siz gelin 2-3 günde 1 saat geçseniz bile yeter. :D

Geri
Yukarı