Minecraft içinde bloklar değişik gözüküyor

Ensar YALÇIN

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Benim Minecraft dünyasındaki her blok çok değişik gözüküyor. Yani sanki pikselleşmiş gibi ama öyle değil. Sanki keskinliği yumuşatma kaldırılmış da keskin gözüküyormuş gibi oluyor. Fotoğrafta fazla belli olmayabilir. Bu sornla daha önceden de karşılaşmıştım ama çözümünü yine bulamadım. Aradan zaman geçti tekrar ortaya çıktı. Ekran kartı sürücümü güncelledim ama yine sorun devam ediyor. Yardımcı olabilecek var mı?
Teşekkürler.

Minecraft.png

Birçok kişi bu sorunla karşılaşmış, güncellemeden dolayı oluşan bir hata diye düşünmeye başladım. Hangi sürümde oynuyorsunuz?

Ayarlarınız nelerdir?
Ayarlarım default ayarlar . Üstünde hüçbir oynama yapmadım.
Java güncellemelerini yap. Ve Minecraft'a ram vermediysen ram ver.
Java güncellemesini yaparım fakat ram vermeyi bilmiyorum internetten araştırıcam teşekkürler
Birçok kişi bu sorunla karşılaşmış, güncellemeden dolayı oluşan bir hata diye düşünmeye başladım. Hangi sürümde oynuyorsunuz?
son sürüm 1.16.4

Merhabalar. Benim Minecraft dünyasındaki her blok çok değişik gözüküyor. Yani sanki pikselleşmiş gibi ama öyle değil. Sanki keskinliği yumuşatma kaldırılmış da keskin gözüküyormuş gibi oluyor. Fotoğrafta fazla belli olmayabilir. Bu sornla daha önceden de karşılaşmıştım ama çözümünü yine bulamadım. Aradan zaman geçti tekrar ortaya çıktı. Ekran kartı sürücümü güncelledim ama yine sorun devam ediyor. Yardımcı olabilecek var mı?
Teşekkürler.

Eki Görüntüle 985398

NVIDIA denetim masasında 3D uygulama karar versin ayarını açın.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-04-21 150743.png
    Ekran görüntüsü 2021-04-21 150743.png
    79,8 KB · Görüntüleme: 27
Teşekkürler.

Eki Görüntüle 985398

Sistem özellikleri? Java'yı yeniden yükle bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı