Minecraft item ve ışınlanam plugini nasıl bulunur?

ReoxasS

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.1.16.5 pluginli bir Minecraft sunucusu kurdum ve şöyle bir şey planlıyorum;
İlk girdiklerinde kayıt sistemind kayıtlarını yapacaklar(o plugini buldum)sonra kayıt olduktan sonra envanterine bir kitap gelecek(başka bir eşyada olabilir)sonra bu kitaba tıkladıklarında yerlerin ismi olacak(köy, şehir, market vb.)Markete tıklarsa markete gidecek yani TP olacak. Onların pluginini çok aradım ama bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Hocam öyle uğraşacağınıza "Warp" yapsanıza. WorldEdit kullanıyorsanız ki büyük ihtimalle kullanıyorsunuz. /Warp "isim" gibi bir komut yazınca oraya Warp ekliyordu. YouTube'dan rehberlerine bakabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar.1.16.5 pluginli bir Minecraft sunucusu kurdum ve şöyle bir şey planlıyorum;
İlk girdiklerinde kayıt sistemind kayıtlarını yapacaklar(o plugini buldum)sonra kayıt olduktan sonra envanterine bir kitap gelecek(başka bir eşyada olabilir)sonra bu kitaba tıkladıklarında yerlerin ismi olacak(köy, şehir, market vb.)Markete tıklarsa markete gidecek yani TP olacak. Onların pluginini çok aradım ama bulamadım. Yardımcı olur musunuz?
Bahsettiğiniz plugine benzer plugin InteractiveBooks ancak komut ayarlaması yapılabiliyor mu emin değilim. Arkadaşın bahsettiği zaten Essentials plugininde geliyor -/setwarp "warpismi"- şeklinde bir warp oluşturup kitaptan tıklandığı zaman -/warp "warpismi"- şeklinde komut girmesini ve ışınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı