Minecraft Java editonda neler yapılır?

Çok fazla şey, gerçekten çok. Mesela ben oyunun 50. gününde bir köy buldum ve bu 50. günden sonraki yaklaşık 650 günümü bu köyü korumaya ve güzelleştirmeye çalıştım. Köylülere meslek sağladım, onları korudum vesaire vesaire. Tabii arada eşyalar için netherite falan da kazdım. Sonuç olarak genelde oyunlardan sıkılmaya meyilli olan ben bile bu kadar oynadıysam, siz saatlerce oynayabilirsiniz.
Tabii bu günler Minecraft günü olarak :D.

Çok fazla şey, gerçekten çok. Mesela ben oyunun 50. gününde bir köy buldum ve bu 50. günden sonraki yaklaşık 650 günümü bu köyü korumaya ve güzelleştirmeye çalıştım. Köylülere meslek sağladım, onları korudum vesaire vesaire. Tabii arada eşyalar için netherite falan da kazdım. Sonuç olarak genelde oyunlardan sıkılmaya meyilli olan ben bile bu kadar oynadıysam, siz saatlerce oynayabilirsiniz.
Tabii bu günler Minecraft günü olarak :D.

Hocam ben hiçbirzaman öyle beceremedim. Hep gamemode açtım :D hardcoreda bile.

Oyunun asıl amacı bir şeyler inşa etmek olduğundan ötürü eğer inşa etme üzerine bir eğlenceniz yoksa oyundan kolayca sıkılabilirsiniz lakin eğer inşa etmeyi seviyorsanız ve oyunda hile yapmadan oynarsanız emin olun aldığınız hazzın ve zevkin haddi hesabı yok. Oyunda hile yaptığınız anda oyunun eğlencesi kaçıyor bunu bizzat deneyimledim. Normal hayatta kalma olarak oynarken ölür ve öldüğünüz yere ışınlanırsanız işin zevki kaçıyor misal. Bu da sizi oyundan soğutabilecek ayrı bir etken.

Hocam ben hiçbi rzaman öyle beceremedim. Hep gamemode açtım :D hardcoreda bile.
Ben de düşünmüyordum bu kadar oynayabileceğimi. Şu an o kadar fazla oynadım ki; hem kendi bilgisayarımda, hem USB belleğimde hem de babamın bilgisayarında kayıt dosyasının yedeği var. Her saat başı bu kayıtları yeniliyorum. Artık akıl sağlığımı kaybetme noktasına geldim :D. Neyse, şaka bir yana cidden fazla oynamışım, süs olarak netherite zırh kullanacak kadar. Hem de neredeyse hiç vakit geçirmediğim bir nerde.
Ne anlatıyorum ben?

Geri
Yukarı