Minecraft Java Yüksek Öncelikle Açılıyor

teq

Picopat
Daha fazla  
Ben daha önce kayıt defterini değiştircek küçük bir dosya vardı ve onu açtım Minecraft Fps artması için.
Açtıktan sonra mousem felan böyle donuyor 30 saniyeliğine ve ara sıra haraket ediyor. Halbüki görev yöneticisinden Java'ya baktığımda öncelik ata kısmından yüksekte duruyor. Ben bunu sürekli normale koymaktan bıktım ve sistemi çok fena yoğun meşgul ediyor o sıra.
Kısaca ben bunun öncelik ata kısmından normalde durmasını istiyorum sürekli. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben daha önce kayıt defterini değiştircek küçük bir dosya vardı ve onu açtım Minecraft FPS artması için.
Açtıktan sonra mousem falan böyle donuyor 30 saniyeliğine ve ara sıra hareket ediyor. Halbüki görev yöneticisinden Java'ya baktığımda öncelik ata kısmından yüksekte duruyor. Ben bunu sürekli normale koymaktan bıktım ve sistemi çok fena yoğun meşgul ediyor o sıra.
Kısaca ben bunun öncelik ata kısmından normalde durmasını istiyorum sürekli. Nasıl yapabilirim?

Bende FPS yükseltsin diye kayıt defterinde dosyalarla oynamıştım.
Bilgisayar ölü gibi çalışıyordu.
Reset attım düzeldi.

Bilmediğiniz ayarlarla değişiklik yaptığınız için bu sıkıntıyı yaşadığınızı düşünüyorum.
Java uygulamasını bilgisayardan kaldırıp tekrardan kurarsanız sorun çözülecektir.

Olmadı hala
Javayı kaldırdım yeniden yükledim
bana direk herhangi bir programın önceliğini değiştircek bir program söylermisiniz

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı