Minecraft kaynak parketleri bozuldu

İşletim sistemi
Windows 7

Furkanevren

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Minecraft'ta bir anda her zamanki oynadığım grafik ayarlarıyla resimlerdeki gibi hatalar oluştu Minecraft'ın kaynak paketine giriyorum ve uyumsuz daha eski bir Minecraft sürümü için yapıldı diyor. Kaynak paketlerini yeniledim, oyunu sildim yükledim, bilgisayarı yeniden başlattım, başka dünyalarda denedim ama hala aynı sorunla karşı karşıyayım bu herkesin başına gelen bir oyun hatası mı? Yoksa benim ekran kartım mı bozuldu? Minecraft 1.8 sürümünde çalışıyor büyük ihtimal kaynak paketi de 1.8'in kaynak paketi 1.16. 5 sürümünde yaşıyorum bu olayı uyumlu bir kaynak paketi indirdim yine de aynı sorun.

Dosya Ekleri

• 2021-05-03_14.08.35.png
    2021-05-03_14.08.35.png
    42,6 KB · Görüntüleme: 70
  • 2021-05-03_14.08.56.png
    2021-05-03_14.08.56.png
    54,7 KB · Görüntüleme: 80
  • 2021-05-03_14.08.41.png
    2021-05-03_14.08.41.png
    43,7 KB · Görüntüleme: 100
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet crack kulanıyorum bilgisayarım kötü olduğu için almak istemiyorum daha bilgisayarımı yükseltmek istiyorum.Demo oyunda da denedim hala aynı sorun.Bilgisayarım en azından 60 FPS sabit aldığı zaman satın alacağım.Benim bütçem minecraftta yetmiyor 222TL idi yanlış hatırlamıyorsam.Onun yerine gider ram alırım hatta iki tane alırım aynı ram'den. Minecraftı satın almak bende istiyorum.
"222TL" mi? Siz çok yanlış hatırlıyorsunuz. Minecraft'ın resmi sitesinde 25TL. Minecraft Java Edition
Düzenleme: Yanlışlık olmuş kusura bakmayın Euro işaretini anlık TL gibi sandım. Dediğiniz gibi 229TL civarı.

"222TL" mi? Siz çok yanlış hatırlıyorsunuz. Minecraft'ın resmi sitesinde 25TL. Minecraft Java Edition
Euro olarak

â ¬23,95​

yazıyor 222TL civarı.Değilmi?değil ise ben hemen alırım zaten.Ama satın ala girdiğimde yine 23 Euro yazıyor yani 222TL.Benim bilgisayarımı toplasan o kadar değil.Premiumlu bu diye biliyorum ben premiumsuz alınmıyormu?

Euro olarak

â ¬23,95​

yazıyor 222TL civarı.Değilmi?değil ise ben hemen alırım zaten.Ama satın ala girdiğimde yine 23 Euro yazıyor yani 222TL.Benim bilgisayarımı toplasan o kadar değil.Premiumlu bu diye biliyorum ben premiumsuz alınmıyormu?
Premiumsuz deneme sürümünü oynayabiliyorsunuz. Oda süreli ama internette ucuz premium satanlar var. Güvenilir bir yerden alırsanız oynayabilirsiniz.

Premiumsuz deneme sürümünü oynayabiliyorsunuz. Oda süreli ama internette ucuz premium satanlar var. Güvenilir bir yerden alırsanız oynayabilirsiniz.
Ben onlara çok baktım ama hepsi dolandırıcı bir süre sonra hesabı geri çekiyorlar.Cracklıyı zaten sevmiyorum çok fazla hata oluyor. Hypixel, cubecraft gibi sunuculara girilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı