Çözüldü Minecraft kendimizin dıştan görünüşünü videoya nasıl çekeriz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

raster

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle başlığa yazacak bir şey bulamadım bunu yazdım. Bu bahsettiğim şeyin gerçekleştiği bir videoyu aşağıda paylaşacağım. Adam bir ev yapıyor ve bunun videosu çekiliyor. Oyun mu kayda alınıyor anlamadım. Bunun nasıl yapıldığını bilen varsa yazabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle başlığa yazacak bir şey bulamadım bunu yazdım. Bu bahsettiğim şeyin gerçekleştiği bir videoyu aşağıda paylaşacağım. Adam bir ev yapıyor ve bunun videosu çekiliyor. Oyun mu kayda alınıyor anlamadım. Bunun nasıl yapıldığını bilen varsa yazabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Başka birisi orada durup ekran kaydı alıyor olabilir. Mod olabilir.

Başka birisi orada duruyor ve yaparken onu çekiyor montaj ile normal hızı 2 katına çıkarılıyor F1 ya da gamemode 2 ile oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı