Minecraft kılıç büyüleri nelerdir?

Keskinlik, darbe, eklembacaklıların kıyameti, kırılmazlık, savurma, sweeping edge, alevden çehre, ganimet.
Aklımda olanlar bunlar eksikse söyleyin.
Galiba keskinlik, darbe, eklembacaklılar ve sweeping edge aynı anda basılmıyordu.

Keskinlik, Ateş, Kırılmazlık.

Ganimet, Kırılmazlık, Alevden çehre, Keskinlik 5 olmazsa olmaz.

Minecraft'ta ki en güçlü kılıç büyüleri:
Keskinlik V
Kırılmazlık V
Savurma II
Alevden Çehre
Ganimet II
Tamir
Bu büyüleri basarsan mükemmel bir kılıç olur.

Keskinlik, darbe, eklembacaklıların kıyameti, kırılmazlık, savurma, sweeping edge, alevden çehre.
Aklımda olanlar bunlar eksikse söyleyin.
Teşekkür ederim.

Hocam normal şartlarda keskinlik 5 alevden cehre 2 savurma 2 ganimet 3 tamir ve kırılmazlık 3 diye biliyorum. Ben 1.14'ten beri oyuna girmiyorum belki değişmiştir fakat keskinlik 5 ile darbe 5 aynı anda basılmasa da çok düşük bir ihtimal de olsa bu kılıcı oluşturabiliyorsunuz. Nasıl derseniz balık farmında kitap olarak darbe 5 ve keskinlik 5 olan kitap çıkabiliyor. Fakat bayağıdır oynamıyorum değişmiş olabilir bu.

Minecraft'ta ki en güçlü kılıç büyüleri:
Keskinlik v
Kırılmazlık v
Savurma II.
Alevden çehre.
Darbe.
Ganimet II.
Tamir.
Bu büyüleri basarsan mükemmel bir kılıç olur.

Keskinlik ve darbe aynı kılıca basılmıyor ve alevden çehre ganimet özelliğini düşürüyor diye biliyorum.
Hocam normal şartlarda keskinlik 5 alevden cehre 2 savurma 2 ganimet 3 tamir ve kırılmazlık 3 diye biliyorum. Ben 1.14'ten beri oyuna girmiyorum belki değişmiştir fakat keskinlik 5 ile darbe 5 aynı anda basılmasa da çok düşük bir ihtimal de olsa bu kılıcı oluşturabiliyorsunuz. Nasıl derseniz balık farmında kitap olarak darbe 5 ve keskinlik 5 olan kitap çıkabiliyor.
Balık farmi da verimli değil artık :(

Hocam normal şartlarda keskinlik 5 alevden cehre 2 savurma 2 ganimet 3 tamir ve kırılmazlık 3 diye biliyorum. Ben 1.14'ten beri oyuna girmiyorum belki değişmiştir fakat keskinlik 5 ile darbe 5 aynı anda basılmasa da çok düşük bir ihtimal de olsa bu kılıcı oluşturabiliyorsunuz. Nasıl derseniz balık farmında kitap olarak darbe 5 ve keskinlik 5 olan kitap çıkabiliyor. Fakat bayağıdır oynamıyorum değişmiş olabilir bu.
Balık farmı kalktı oyundan. Artık sadece balık veriyor.

Senin için zor olsa da araştırma yaptım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı