MineCraft Komut İle Komut Bloğuna Komut Yazma

CozurOfficial

Hectopat
Makaleler
1
Ben harita yapıyorum ama ne yazık ki söyle bir sıkıntım var. Komut bloğuna çok hakim değilim şimdi sizlere sorum şu. Örnek olarak şöyle söyliyorum komut bloğuna bir komut yazacağım ve ardından o komut bloğu silinip yerine başka bir komut bloğu gelip içinde farklı komut olması lazım. Daha detaylı anlatırsak bir karenin üstüne geldiğimde komut bloğu aktif oluyor ve chate "a" yazıyor ardından komut bloğu kendisini silip yerine otomatik olarak bir komut bloğu koymasını istiyorum ama o komut bloğunun içine önceden ayarladığım "b" yazısı chate gelsin istiyorum bir yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu yapmak icin asiri fazla komut blogu teknikleri bilmeniz gerekiyor. Onun yerine redstone devrelerini deneyin.
Az Çok Biliyorum Aslında Da Çözümü Bu Gün Yapıp Paylaşıcam
bir yere kadar geldim takıldım command block u fill komutuyla sildim ve fill komutuyla yerine koydum ama otomatik bir şekilde command bloğun içini nasıl doldurucam bana burası lazım!!

Son düzenleme:
Hocam yanlış anlamadıysam komut bloğu almak istiyorsunuz. Şu komutu yazın.
/give (Minecraft Kullanıcı Adı) minecraft:command_block
Yok Yanlış anladın :D
en kolayından şöyle söyliyorum videolarda görmüşünüzdür tek komut bloğu ile villa yapımı gibi hatta aynısı komut bloğunun içine uzun bir komut yazıyorlar ya 50 tane komut bloğu bir yere toplanıp villa ev filan yapıyolar o muhabbet
Yok Yanlış anladın :D
en kolayından şöyle söyliyorum videolarda görmüşünüzdür tek komut bloğu ile villa yapımı gibi hatta aynısı komut bloğunun içine uzun bir komut yazıyorlar ya 50 tane komut bloğu bir yere toplanıp villa ev filan yapıyolar o muhabbet
kısacası bir komut bloğu üzerinden farklı bir komut bloğuna komut yazdırma
SONUNDA ÇÖZDÜM!!!!!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan Öğrenebilirsiniz İyi Seyirler...

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    251,7 KB · Görüntüleme: 184
Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan Öğrenebilirsiniz İyi Seyirler...
[/QUOTE]

10 FPS'mi :D Allah sabır versin kardeşim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı