Advertisement

Çözüldü Minecraft Launcher açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HalilSensei

Femtopat

Hatayı burada görebilirsiniz. Hiçbir tepki vermiyor, sadece arkada açık. Minecraft Launcher açılmadığından dolayı sadece bedrock oynayabiliyorum ancak Java oynamak istiyorum.

Oyun orijinal. Microsoft Store'dan indirdim.

Çözüm
Java oynamak için Minecraft.net'ten indirmeniz gerekiyor ve alttaki seçeneklerden Windows 7/8 için olan Launcher'i indirin. Windows 10/11 için olan Laucher'i indirmeyin sakın, çünkü hatalı, kurulumu her ne olursa olsun ilerlemiyor. (Java kurmadıysanız Java kurun)

Nealarus

Hectopat
Java oynamak için Minecraft.net'ten indirmeniz gerekiyor ve alttaki seçeneklerden Windows 7/8 için olan Launcher'i indirin. Windows 10/11 için olan Laucher'i indirmeyin sakın, çünkü hatalı, kurulumu her ne olursa olsun ilerlemiyor. (Java kurmadıysanız Java kurun)

Çözüm

Ed1tH

Hectopat

Ben Xbox uygulamasından Minecraft Launcher girdim hem bedrock hem de Java oynayabiliyorum. (Xbox Game Pass'im var)

Yeni konular

Yukarı