Çözüldü Minecraft Launcher açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hasimsek

Hectopat
Yer
Trabzon
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hatayı burada görebilirsiniz. Hiçbir tepki vermiyor, sadece arkada açık. Minecraft Launcher açılmadığından dolayı sadece bedrock oynayabiliyorum ancak Java oynamak istiyorum.

Oyun orijinal. Microsoft Store'dan indirdim.

Çözüm
Java oynamak için Minecraft.net'ten indirmeniz gerekiyor ve alttaki seçeneklerden Windows 7/8 için olan Launcher'i indirin. Windows 10/11 için olan Laucher'i indirmeyin sakın, çünkü hatalı, kurulumu her ne olursa olsun ilerlemiyor. (Java kurmadıysanız Java kurun)
Java oynamak için Minecraft.net'ten indirmeniz gerekiyor ve alttaki seçeneklerden Windows 7/8 için olan Launcher'i indirin. Windows 10/11 için olan Laucher'i indirmeyin sakın, çünkü hatalı, kurulumu her ne olursa olsun ilerlemiyor. (Java kurmadıysanız Java kurun)

Çözüm

Ben Xbox uygulamasından Minecraft Launcher girdim hem bedrock hem de Java oynayabiliyorum. (Xbox Game Pass'im var)

Ben Microsoft'da Game Pass ile oynamak istiyordum siz dediginiz yontemle girdim oyunu almami istiyor.

Geri
Yukarı