Çözüldü Minecraft Launcher gri ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
Oyunu açarken Launcher gri ekranda kalıyor. İlk bu sorunla karşılaştığımda yaklaşık 20 dakika beklemişti bilgisayar, o sırada işlerimi hallettim fakat oyun hala açılmamıştı gri ekranda duruyordu Launcher. Reddit'te gördüğüm bir çözümü uygulayıp launcher_msa_credentials.json dosyasını sildikten sonra oyun açılıyor ama yine uzun sürüyor. Nasıl çözebilirim?

1616612425163.png

Oyunu açarken Launcher gri ekranda kalıyor. İlk bu sorunla karşılaştığımda yaklaşık 20 dakika beklemişti bilgisayar, o sırada işlerimi hallettim fakat oyun hala açılmamıştı gri ekranda duruyordu Launcher. Reddit'te gördüğüm bir çözümü uygulayıp launcher_msa_credentials. Json dosyasını sildikten sonra oyun açılıyor ama yine uzun sürüyor. Nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 939279

Oyun orijinal mi?

Artı -3 Eksi
Bu sorun bende de olmuştu. Minecraft Launcher açılırken launcher'ı arkaplana almayın. Ön pencerede dursun. Ben de bu sorunu yaşamıştım. Kalıcı bir sorun değil.
Garip bir şekilde işe yaradı, teşekkür ederim. Kalıcı bir çözümü var mıdır acaba?
Eğer oyun orijinal değilse zaten orijinal indirmesini söyleyecektim.
Orijinal yükledim, çözülmedi :). Orijinal oyun duyarı kasmaktan başka bir çözüm öneriniz var mıydı acaba? Varsa gerçekten öğrenmek isterim.

Garip bir şekilde işe yaradı, teşekkür ederim. Kalıcı bir çözümü var mıdır acaba?

Hocam bu çözüm kalıcıdır :D Benim orada anlatmak istediğim sorun kalıcı olmadığı. Onun gri ekrana düşme sebebi Minecraft'ın arkaplanda olup önbellleklemede ikinci planda olması. Sorununuzun çözülmesine sevindim.

Yeni konular

Geri
Yukarı