Çözüldü Minecraft Launcher hesaba girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

thebiscuit

Hectopat
Makaleler
1
Modeme reset attım. 1 saat bekledim, yine Launcher'e giriş yapamıyorum. Telefondan giriyor. PC'den siteye de girmiyor. Başka hesaplarla da denedim.

1608053753386.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Telefondan girebildiğinize göre engel gibi bir durum yok gibi duruyor. Sebebi ise arkadaşımdan duyduğum kadarıyla bakım gibi bir şey var galiba. @272054 belki sen biliyorsundur bu konuda.
Hala girmiyor arkadaşımın hesabına bile çıldıracağım!
Sorun çözüldü o hesap programını indirip seçeneklerden mojangı seçtim giriş yapıldı :)
Benim orijinal hesabım mojang girişi yapıyorum ama arkadaşım için pre programı indirmiştim 2-3 tane hesap girişi denendi o yüzden olabilir mi? (Virüs uyarısı vermedi) Çalınmış olamaz telefondan giriyor.
Yardım edecek yok mu?

Son düzenleme:
Benim orijinal hesabım mojang girişi yapıyorum ama arkadaşım için pre programı indirmiştim 2-3 tane hesap girişi denendi o yüzden olabilir mi? (Virüs uyarısı vermedi) Çalınmış olamaz telefondan giriyor.
Premium bulma (yani başkasının hesabını çalma) programlarında proxy kullanmazsanız belli bir süreliğine sistemden engellenebiliyorsunuz. Ama bu dediğim olay 2-3 deneme ile olmaz.
Edit : Telefonda mobil veri ile mi giriyorsunuz?

Telefondan girebildiğinize göre engel gibi bir durum yok gibi duruyor. Sebebi ise arkadaşımdan duyduğum kadarıyla bakım gibi bir şey var galiba. @272054 belki sen biliyorsundur bu konuda.
Hala girmiyor arkadaşımın hesabına bile çıldıracağım!
Sorun çözüldü o hesap programını indirip seçeneklerden mojangı seçtim giriş yapıldı :)

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı