Çözüldü Minecraft mod indirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Quikied

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar nasıl mod indireceğimi anlamadım. Öncelikle son sürüm Forge kurdum ve mods diye bir klasör olması lazımmış ancak bende o yoktu bende manuel olarak kendim yeni oluşturdum, yüklediğim modları da içine attım ama olmadı daha detaylı anlatabilecek var mıdır acaba? Daha eski bir sürüme mi Forge kurmalıyım?

Çözüm
Tam olarak çözüm:
Arkadaşın indirdiği modlar Forge değil Fabric için olan modlar. Bu yüzden arkadaşın Fabric kullanması lazımdı. Ancak her mod saf Fabric ile çalışmadığı için Fabric API de kurmak lazım oldu. Sorusu olanlar konunun devamına yazabilir veya konu açıp beni etiketleyebilir.
Cidden dalga geçiyor olmalısınız. Başka bir şey demiyorum.Eki Görüntüle 1190458
Güldürüyorsun beni. Arkadaşın Fabric'den haberi yok dostum. Sen Fabric'den haberi olmayan birine Fabric API'yi söylemeden Fabric'i öneriyorsun. Sen çözümünü doğru yap. Sana karışan olmaz zaten. En azından Fabric linki attığın mesaja "Fabric API'de lazım. Resimde belirttiğim yerden indirip Mods klasörüne atın Resim:
1634380526104.png
"deseydin eyvallah. Ama çözümü verirken tamamıyla ver. Karşındaki 10/10 bilgiye sahip biri olmayabilir.
Arkadaşlar Fabric kurunca sorunum çözüldü, yardımlarınız için teşekkürler.
Hayırlı olsun. İyi oyunlar :)

1. İstediğiniz modu indirin.
  2. Sonrasında inen “.jar” uzantılı dosyayı Minecraft'ın “mods” isimli klasörüne atın.
  3. Açılan klasörde “.Minecraft” isimli klasöre girin ve burada bulunan “mods” isimli klasörün içine “.jar” uzantılı mod dosyasını atın.
İnternette böyle yazıyor dener misin?

1. İstediğiniz modu indirin.
  2. Sonrasında inen “.jar” uzantılı dosyayı Minecraft'ın “mods” isimli klasörüne atın.
  3. Açılan klasörde “.Minecraft” isimli klasöre girin ve burada bulunan “mods” isimli klasörün içine “.jar” uzantılı mod dosyasını atın.
İnternette böyle yazıyor dener misin?
Rar olarak indi bende. .jar yapmanın bir yolu var mı?

Geri
Yukarı