Minecraft mod önerisi

Erenox

Attopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Minecraft oynarken sıkılıyorum ve mod arıyorum. Ama düzgün bir mod bulamıyorum. Bana mod önerebilir misiniz?
  • *1.16.1 sürümü.
  • *Fabric.
  • *Düşük sistem (i5-7200 CPU sistemim var).
  • *Hexxıt falan olmasın normal Survival'e yardımcı olacak modlar gibi. Minecraft'ın kendi dünyasından ayrılmasın yani.

Öncelikle herkese merhaba. Minecraft oynarken sıkılıyorum ve mod arıyorum. Ama düzgün bir mod bulamıyorum. Bana mod önerebilir misiniz?
  • *1.16.1 sürümü.
  • *Fabric.
  • *Hexxıt falan olmasın normal Survival'e yardımcı olacak modlar gibi. Minecraft'ın kendi dünyasından ayrılmasın yani.

Hocam RAM'ın neydi? Minecraft RAM üzerine kurulu bir oyun. Eğer RAM'ın 8 GB ve üstüyse decorcraft düşünebilirsin.

Düşük bir sistemde mod ile akıcı oynayabileceğinizi sanmıyorum.

• *1.16.1 sürümü.
  • *Fabric.
Better animals plus ve more dogs.
Düşük bir sistemde mod ile akıcı oynayabileceğinizi sanmıyorum.
Ben i3 5005u 4 gb ram ve hd graphic 5500 ile çok rahat oynuyordum modlarla.

1.16.1'e ait çok mod paketi yok ve teknik anlamında saçma şeyleri olmayan bence en iyi mod paketi Chroma Technology'dir.
Çok mod bilginiz yoksa FTB'nin 1.12 sürümü modlarına göz atınız.

İstediğiniz sürümde var mıdır bilmiyorum ama timber ve scenter modları vardı. Timber bir bloğunu kırınca bütün ağaç kırılmasını scenter da yerin altındaki madenlerin yerlerini gösteriyordu.

Geri
Yukarı