Minecraft mod önerisi

Eğer mod paketlerine yeni başladıysanız FTB Academy 1.16, eğer bir süredir mod paketi oynuyorsanız, basit modlara hakimseniz ve teknik modlar öğrenmek istiyorsanız FTB University 1.16.

Ftb'nin çoğu paketi güzeldir ve kafa karıştırmaz. Nadiren videolara ve wikilere bakmak gerekse de her şeyi sırayla yaptırıyor.
Ayrıca ben de yakında ftb oceanblock paketine bakacağım hoş gibi duruyor.

RLCraft(!) mekanism Survival mod packi çok zevkli cme ile tüm craftlar rahat görülüyor.
Evet hocam kesinlikle. Mükemmel bir zorluğu var.

Eğer mod paketlerine yeni başladıysanız FTB Academy 1.16, eğer bir süredir mod paketi oynuyorsanız, basit modlara hakimseniz ve teknik modlar öğrenmek istiyorsanız FTB University 1.16.

Ftb'nin çoğu paketi güzeldir ve kafa karıştırmaz. Nadiren videolara ve wikilere bakmak gerekse de her şeyi sırayla yaptırıyor.
Ayrıca ben de yakında ftb oceanblock paketine bakacağım hoş gibi duruyor.
Hocam optimizasyonu nasıl pakedin?

Evet hocam kesinlikle. Mükemmel bir zorluğu var.

Hocam optimizasyonu nasıl pakedin?

Ftb university 1.16'da rubidium gibi optimizasyon modları var fakat ftb academy 1.16'da yanlış hatırlamıyorsam rubidium tarzı optimizasyon modları yoktu. Ama ben kendi sistemimde 8 GB RAM vererek iki pakette de optimizasyon sorunu yaşamadım. Yani paketlerin optimizasyonu iyi diyebiliriz. FPS sorunu çeken rubidium kurabilir.

Sağ olun hocam deneyeyim. Ayrıca skyblock versiyonu var mı?

Hocam Ftb'nin bu tarzda modları öğretmeye yönelik bir skyblock paketi yok. Fakat eğer modlara hakimseniz 1.12.2 olsa da ftb presents skyfactory 4 var. (paketin optimizasyonu hakkında bir fikrim yok, oynamadım.)

Yeni konular

Geri
Yukarı