Minecraft Modlu Server

İşletim sistemi
Windows 10

Amistiku

Decapat
Uzun bir aradan sonra arkadaşımla beraber tekrar Minecraft oynama kararı aldık. Daha önceki denemelerimizde başarısız olmuştuk. SKY factory 4 mod paketini oynamak istiyoruz nasıl yapabiliriz yardımcı olabilir misiniz? İnternetteki birkaç şeyi denedik fakat başarısız olduk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun bir aradan sonra arkadaşımla beraber tekrar Minecraft oynama kararı aldık. Daha önceki denemelerimizde başarısız olmuştuk. SKY factory 4 mod paketini oynamak istiyoruz nasıl yapabiliriz yardımcı olabilir misiniz? İnternetteki birkaç şeyi denedik fakat başarısız olduk.

Aternos diye bir site var. Ben arkadaşlarımla oynuyorum ve modlu da oluyor diye biliyorum. Bir bakın derim. Bu arada premiumsuz kurabiliyorsunuz.

Gerekmiyor. Kendinize sunucu açmış oluyorsunuz. Sunucu ekle kısmına kendi ayarladığınız IP ile girebilirsiniz. Kullanıcı limitinden server fotoğrafına kadar kendiniz servetinizi özelleştirebilirsiniz.

Hayır Hamachi gerekmiyor sadece sıra oluyor sunucuyu açma sırası beklerseniz girebilirsiniz

Sunucuyu açma sırasını da VPN kullanarak 4 dakikaya kadar indirebilirsiniz. VPN kullanmak istemiyorum derseniz yaklaşık 90 dakika beklemek zorundasınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı