Minecraft modlu sunucu açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

The User 0

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Laptop 15-da1083nt
Intel Core i5-8265U @ 1.60GHz
Intel UHD Graphics 620
NVidia GeForce MX130
WD NVMe 480GB
A-Data 8GB CL17 2400MHz
HP 22es 1080p 60Hz
HyperX PulseFire Raid
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Arkadaşlarımla uzun süredir kullandığımız Minecraft Forge sunucumuz vardı. Bu gün birkaç mod yükledik. Sonra sunucuyu açtığımda modlar yüklenirken bir anda hata veriyor. Modlardan olduğunu biliyorum ama hangi mod olduğunu bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

LOG Dosyası: latest.log

Ayrıca bu sunucuya Fabric modları da yüklemek istiyorum. Nasıl yapabilirim? Bununla alakalı konu açtım ama sadece 1 mesaj geldi.

Arkadaşlarım zaten bağlanabiliyor. O konuda sıkıntı yok. Hangi modun sorun çıkarttığını bulamadım.

Ayrıca bu sunucuya Fabric modları da yüklemek istiyorum. Nasıl yapabilirim? Bununla alakalı konu açtım ama sadece 1 mesaj geldi.
O konuda da belirttigim gibi yapamazsiniz, kullanilan mantik asiri farkli. Sorunun kaynagi asiri fazla modun bulunmasinda. 6-7 tane mod birden hata veriyor, kim topladi bu modpacki?

Hepimiz modları indirdik sonra bana zipleyip attılar. Ama bugün mod yükleyene kadar sorun yoktu.

Şimdi anladım ne demek istediğinizi.
İşte yerel ağdan paylaş deyince büyük ihtimalle bu sorunları yaşamazsınız. :)
Aslında Hamachi var ama modemden port açıp bağlanıyorduk. Daha kolay oluyordu. Çünkü Hamachi bize çok sorun çıkardı.

Geri
Yukarı