Minecraft modu için ücretsiz logo tasarımı arıyorum

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
Minecraft 1.16.5. sürümü için bir modpack hazırladım. Ancak resmi olarak sunabilmem için orijinal bir logo tasarımı lazım. Çok detaylı bir şey istemiyorum. Sadece "Gordrhain" yazması ve sırıtmayan bir fonta sahip olması yeterli olur. Yardımcı olan kişiyi mod paketinin credits kısmında ismine/kullanıcı adına yer verebilirim. Biliyorum, çok büyük bir şey değil ancak yapabileceğimin en iyisi bu. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1620505118147.png

Bir şeyler yapmayı denedim.

Minecraft 1.16.5. sürümü için bir modpack hazırladım. Ancak resmi olarak sunabilmem için orijinal bir logo tasarımı lazım. Çok detaylı bir şey istemiyorum. Sadece "Gordrhain" yazması ve sırıtmayan bir fonta sahip olması yeterli olur. Yardımcı olan kişiyi mod paketinin credits kısmında ismine/kullanıcı adına yer verebilirim. Biliyorum, çok büyük bir şey değil ancak yapabileceğimin en iyisi bu. Teşekkürler.
Çözünürlük verin hocam.

Kullanacağın yerin boyutları nedir? Çok profesyonel olmasa da hazırlarım bir tane. Ara sıra ugraşıyorum.
Minimum 400x400 olması gerekiyor.
Hocam elinize sağlık sadece tek isteğim eğer mümkünse Minecraft yazısını kaldırıp aynı fontta "Gordrhain Modpack" yazma şansınız var mı? (Tasarım hayal ettiğimden de güzel olmuş, uğraştığınız için teşekkürler ☺️)
Mod packte hangi modlar var? Liste atabilir misiniz (merak ediyorum)
Hocam yakın zamanda curseforge'a başvurusunu yapacağım ama elimdeki modların kaba taslak sayısı 50'nin üstünde olmalı
64x64 Boyutlu bir fotoğrafa "Gordrhain" yazmak zor olur diye düşünüyorum.
Hocam belirtmeyi unutmuşum minimum 400x400 olmali
Çözünürlük verin hocam.
Minimum 400x400

Minimum 400x400 olması gerekiyor.

Hocam elinize sağlık sadece tek isteğim eğer mümkünse Minecraft yazısını kaldırıp aynı fontta "Gordrhain Modpack" yazma şansınız var mı? (Tasarım hayal ettiğimden de güzel olmuş, uğraştığınız için teşekkürler ☺️)

Hocam yakın zamanda curseforge'a başvurusunu yapacağım ama elimdeki modların kaba taslak sayısı 50'nin üstünde olmalı

Hocam belirtmeyi unutmuşum minimum 400x400 olmali
Minimum 400x400
Hocam size çok güzel bir logo yapıcağım :D .

Yeni konular

Geri
Yukarı