Minecraft nasıl multiplayer oynanır?

Oakenshield

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, arkadaşımla Minecraft oynamak istiyoruz.
Fakat şu an Hamachi üzerinden yaptığımız zaman benim PC'nin her daim açık olması lazım ben PC'yi kapatınca arkadaşım giremiyor haliyle,
İstediğimiz harita hep açık olsun birimiz olmasa bile girip oynayabilelim.
Nasıl yapabiliriz? Teşekkür ederim şimdiden.

Merhaba arkadaşlar, arkadaşımla Minecraft oynamak istiyoruz.
Fakat şu an Hamachi üzerinden yaptığımız zaman benim PC'nin her daim açık olması lazım ben PC'yi kapatınca arkadaşım giremiyor haliyle,
İstediğimiz harita hep açık olsun birimiz olmasa bile girip oynayabilelim.
Nasıl yapabiliriz? Teşekkür ederim şimdiden.

Aternos hesabı açıp, hesabı arkadaşına da ver oda açabilsin. Tabii güveniyorsan.

Aternos hesabı açıp, hesabı arkadaşına da ver oda açabilsin. Tabii güveniyorsan.
Aternos.me adresinden server açın. Açtığınız hesabı aranızda paylaşın. Oynamak isteyen girip o siteden Server'i açsın.
Hep açık olması için sunucu kiralaman gerek. Onun dışında Aternos kullanabilirsin ama o da bir süreden sonra kapatıyor diye biliyorum. Adanmış sunucu için para vermek şart.
Aternosda ping sorunu vardı. Server.pro daha iyi olur. Server.pro'da tek yapmanız gereken şey her saat başı serveri yenilemek o kadar.

Kullanabilirisiniz YouTube'dan bilgi alın istisnaları(ayarlarından bahsediyorum) var. Ben arkadaşımla oynadım bilgisayarı kapatsam bile sunucuyu kapatmadığım için kapanmadı oda o sıra oynadı dene istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı