Minecraft.net Premium almama rağmen Minecraft indirilmiyor

Ne yapmam gerekir dostlar?
1665072424280.png

Oyunu keşke Microsoft Store'dan alsaydınız hem Windows 10 hem de Java Edition sahibi olurdunuz. Hem de Launcher'ı otomatik indirirdi arkadaşın attığı linkten indirin çalışcaktır her türlü.
Keşke almadan önce biraz bilgi toplasaydım, yarım saattir uğraşıyorum.

Oyunu keşke Microsoft Store'dan alsaydınız hem Windows 10 hem de Java Edition sahibi olurdunuz. Hem de Launcher'ı otomatik indirirdi arkadaşın attığı linkten indirin çalışcaktır her türlü.

Hocam minecraft.net üzerindende Microsoft Store üzerinden alıyor yani değişen bir şey yok.

Ne yapmam gerekir dostlar?
Eki Görüntüle 1537057

Keşke almadan önce biraz bilgi toplasaydım, yarım saattir uğraşıyorum.

Hocam Microsoft Store ile alakası yok. Microsoft hesabınıza girip satın alma geçmişine bakabilir misiniz? Orada onaylandı vb yazıyor mu?

Tekrardan yardım rica ediyorum. Ben satın alırken sadece kart bilgisi sordu, farklı bir şey sormadı Microsoft hesabı ile giriş sağlıyordum Minecraft Launcher'ın üzerinde Mojang hesabı bağlı değil sadece Microsoft hesabı bağlı bu durumda ne yapmam gerekir? minecraft.net üzerindeki Microsoft hesabım ile Microsoft Store'e bağlı hesabım aynı hesabım ancak minecraft'ı almış olarak gözükmüyorum?

Hocam anlamıyorsunuz minecraft.net üzerinden Microsoft Store üzerinden almış oluyorsunuz. Minecraft.net içinde Microsoft Store açılıyor.

Hocam doğru Microsoft hesabı üzerinden girdiğinize emin misiniz? Burada gözükmüyorsa hiç almayı denememişsiniz bile demektir.
Eminim hocam, minecraft.net'e girerken oturum açtım ve Microsoft Hesabı ile giriş yapa tıkladım ve otomatik olarak giriş yaptı.

Yeni konular

Geri
Yukarı