Minecraft Online "Geçersiz oturum. Oyunu yeniden açmayı deneyin. " hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sunucuyu içine kurduğunuz dosyanın içide server-properties diye bir bin dosyası olmalı.

Bende öyle bir şey yok.

Yardımmmmm

Sorun crackli minecraft'tan kaynaklanıyor. Sunucunun ana dizininde settings ile biten bir klasör olmalı onu Sağ tık > Birlikte çalıştır > Notepad ile açın. Online mode'yi False yapın.

Düzenleme:Konu neredeyse Fi tarihinden kalma olduğunu daha yeni farkettim. Sonradan bakan arkadaşlara yardımcı oluruz artık.
abi tam olarak nasil açiklarsan çok sevinirim

Kanka bak sunucuyu hangi siteden açıtn söylesene.
Aternos'tan açtıysan ayarlara girceksin orada korsan (orijinal olmayan) bu seçeneği açacaksın bu kadar başka bir siteden serveri açtıysan söyle.

Sorun crackli Minecraft'tan kaynaklanıyor. Sunucunun ana dizininde settings ile biten bir klasör olmalı onu sağ tık > birlikte çalıştır > notepad ile açın. Online Mode'yi false yapın.

Düzenleme: Konu neredeyse fi tarihinden kalma olduğunu daha yeni fark ettim. Sonradan bakan arkadaşlara yardımcı oluruz artık.

Ben de onu false yaptım çher şeyi restledim- yeniden açtım hala aynı hata oturum açılamadı diyor.
Sorun crackli minecraft'tan kaynaklanıyor. Sunucunun ana dizininde settings ile biten bir klasör olmalı onu Sağ tık > Birlikte çalıştır > Notepad ile açın. Online mode'yi False yapın.

Düzenleme:Konu neredeyse Fi tarihinden kalma olduğunu daha yeni farkettim. Sonradan bakan arkadaşlara yardımcı oluruz artık.
bende aynısını yaptım online modu false yaptım ama hala aynı hata launcheride yeniden başlatttım durmadan aynı hata

Ben de onu false yaptım çher şeyi restledim- yeniden açtım hala aynı hata oturum açılamadı diyor.

bende aynısını yaptım online modu false yaptım ama hala aynı hata launcheride yeniden başlatttım durmadan aynı hata
Hocam, online-mode "false" olunca hata almanız çok garip. Hata kodunu mesajla beraber buraya görsel formatında yüklerseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Merhaba iyi günler ben serverdan yapıyordum. Arkadaşlarım serverimi görmedi. Her şeyi izlediğim videolardaki gibi yaptım ama olmadı. Sonra arkadaşımın IP ve portuyla ona bağlandım ve bu hatayı aldım. Nasıl düzeltirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı