Minecraft Online Oynamak İçin Neler Yapmalıyım ?

Spectre007

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba.
Online oynamak için ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:

KS
Spectre007

Spectre007

Hectopat
En iyi cevaplar
0
İkisininde nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

qKubilayq

Hectopat
En iyi cevaplar
0
İkisininde nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorum
Arkadaşlarınla oynamak için aranızdan biri ya portlu yada hamacili bir server kurması ve size serverin ip adresini vermesi yeterlidir. Eğer oyunun orjinal versiyonuna sahipseniz google arama motoruna Minecraft Server'leri yazabilirsin.

KS
Spectre007

Spectre007

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Oyun orjinal değil fakat ben oyunu nasıl sınırsız bir şekilde kullanabilirim yani oyunu sınırsız ve online oynamak için ne yapmalıyım oyunu sınırsız oynamanın bir yolu varmı? Ayrıca online oynamak için bana en başından açıkca neler yapmam gerektiğini yazarsanız çok mutlu olurum TEŞEKKÜRLER

qKubilayq

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Oyun orjinal değil fakat ben oyunu nasıl sınırsız bir şekilde kullanabilirim yani oyunu sınırsız ve online oynamak için ne yapmalıyım oyunu sınırsız oynamanın bir yolu varmı? Ayrıca online oynamak için bana en başından açıkca neler yapmam gerektiğini yazarsanız çok mutlu olurum TEŞEKKÜRLER
Arkadaşlarınla oynamak için oyunun orjinal olması gerekmiyor. Oyunun ilaçlanmış launcher versiyonu indirirsen oyunu oynıyabilirsin. Online kısmına gelince çogu server açanlar orjinal oyun versiyonuna sahip olmayanlara şanş tanıyor. Özelden pm atarsan sana bir server list göndericem. Ordaki serverlere girebilirsin.

KS
Spectre007

Spectre007

Hectopat
En iyi cevaplar
0
bide bişey sorucam sen minecraft oynuyomusun

Yukarı