Minecraft Online Oynamak İçin Neler Yapmalıyım ?

İkisininde nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorum

Arkadaşlarınla oynamak için aranızdan biri ya portlu yada hamacili bir server kurması ve size serverin ip adresini vermesi yeterlidir. Eğer oyunun orjinal versiyonuna sahipseniz google arama motoruna Minecraft Server'leri yazabilirsin.

Oyun orjinal değil fakat ben oyunu nasıl sınırsız bir şekilde kullanabilirim yani oyunu sınırsız ve online oynamak için ne yapmalıyım oyunu sınırsız oynamanın bir yolu varmı? Ayrıca online oynamak için bana en başından açıkca neler yapmam gerektiğini yazarsanız çok mutlu olurum TEŞEKKÜRLER

Oyun orjinal değil fakat ben oyunu nasıl sınırsız bir şekilde kullanabilirim yani oyunu sınırsız ve online oynamak için ne yapmalıyım oyunu sınırsız oynamanın bir yolu varmı? Ayrıca online oynamak için bana en başından açıkca neler yapmam gerektiğini yazarsanız çok mutlu olurum TEŞEKKÜRLER

Arkadaşlarınla oynamak için oyunun orjinal olması gerekmiyor. Oyunun ilaçlanmış launcher versiyonu indirirsen oyunu oynıyabilirsin. Online kısmına gelince çogu server açanlar orjinal oyun versiyonuna sahip olmayanlara şanş tanıyor. Özelden pm atarsan sana bir server list göndericem. Ordaki serverlere girebilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı