Minecraft OptiFine'de bir süre sonra PC kapanıyor

TİİK

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Tulpar V23.3.4 (almayın aldırmayın)
Minecraft oynayayım diyorum OptiFine yükleyip girdiğimde PC ısınıp en geç 30dk içinde kapanıyor.
Ama OptiFine kullanılmadığında kapanmıyor, çözüm nedir? OptiFine'li oynamak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft oynayayım diyorum OptiFine yükleyip girdiğimde PC ısınıp en geç 30dk içinde kapanıyor.
Ama OptiFine kullanılmadığında kapanmıyor, çözüm nedir? OptiFine'li oynamak istiyorum.
Hocam tam emin değilim ama tahminime göre bir mod kullanıyorsanız sisteme ağır geliyor ve çöküyor, Optifine kullanınca ise oyunu hafifletiyor ve çökmüyor.

Hocam tam emin değilim ama tahminime göre bir mod kullanıyorsanız sisteme ağır geliyor ve çöküyor, OptiFine kullanınca ise oyunu hafifletiyor ve çökmüyor.

Moddada aynı artık yeni sürüm kuramıyorum 5 ay önce 1.15.2 de 60 modlu paket hazırlamıştım o zamanlar OptiFine'nin sadece 1.12.2 için olduğunu düşünürdüm yanisi.
Eskiden 50 modu OptiFine'siz oynuyordum şimdi son sürümle zor oynayıyorum.
1'de ben 1.16.4 de Survival oynamak isterim.

Hocam oyunun içinde bazı Optifine ayarları vardır,bazı ayarlar kaliteyi düşürür ve performansı artırır,bazı ayarlar ise tam tersini uygular.

Yeni konular

Geri
Yukarı