Minecraft oynarken ekranın gidip gelmesi sorunu

Makaleler
1
Daha fazla  
Minecraft oynamak için Intel'in otomatik sürücü güncellemesini kullandım. Minecraft düzeldi fakat LoL'de oyun başladığı zaman yükleme ekranı ve oyun ekranı arası gidip geliyor. Hızlı bir şekilde ve sürekli oluyor. Şuan DDU ile sürücüleri kaldırdım ve baştan indiriyorum. Önerileriniz nedir? Sorunu nasıl çözebilirim?

DDU ile kaldırıp sürücü kurduğunuzda sorun çözüldü mü?
Hayır. Sorunum hala devam ediyor. Bu arada sorun Minecraft oynarken olmuyor. Minecraft oynamak için güncelleme yaptım. Minecraft düzeldi fakat bu sefer LoL'de bu sorunu yaşıyorum.

Çözüm bilen birisi yok mu?

LoL oynarken ekran gidip geliyor değil mi hızlı bir şekilde. Eğer dediğim şekildeyse ekran kartınızla ilgili bir sıkıntı bulunmamakta. LoL oynarken oyun içinde ayarlar bölümünden sıkıntıyı gidermek mümkün. Size kısa bir zamanda bilgi vereceğim.

Öncelikle LoL yükleme ekranı yüklensin, oyuna giriş yapın. Oyun açılınca ayarlar bölümünden tam ekran seçeneğini çerçevesiz yaparsanız sorun düzelir diye umuyorum. Eğer yardımcı olabildiysem çok sevinirim.

LoL oynarken ekran gidip geliyor değil mi hızlı bir şekilde. Eğer dediğim şekildeyse ekran kartınızla ilgili bir sıkıntı bulunmamakta. LoL oynarken oyun içinde ayarlar bölümünden sıkıntıyı gidermek mümkün. Size kısa bir zamanda bilgi vereceğim.

Öncelikle LoL yükleme ekranı yüklensin, oyuna giriş yapın. Oyun açılınca ayarlar bölümünden tam ekran seçeneğini çerçevesiz yaparsanız sorun düzelir diye umuyorum. Eğer yardımcı olabildiysem çok sevinirim.
Öncelikle yorumun için teşekkürler. LoL'ün bir dosyası eksik olduğundan tekrar yüklemek zorunda kaldım. Açtığımda sorun düzelmişti. Eğer sorun olursa sizin dediğinizi deneyeceğim. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı