Çözüldü Minecraft oyun çöktü hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NoxHit

Decapat
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire Rx 590 nitro+ special edition Amd Ryzen 7 2700 Asus Tuf B450 Plus gaming
16gb 3200 mhz ram 650 watt supply
Meslek
Öğrenci
İnternetten araştırıp çoğu çözümü denedim fakat olmadı.

1656719082729.png

Hocam korsan oyun linki veremeyiz ama isim verebiliriz.
T Launcher ile oyuna girmeyi deneyebilir misin?
Hesabınla girme sadece aşağıya "asdsads" gibi sallama bir isim girin enter the Game'ye tıkla.

Tamam bir deneyeceğim.

Ya bu oyunu oynamamam için evren her şeyi yapıyor herhalde.

Bu sorunun çözümünü bilen yok mu? Minecraft oynamak istiyorum günlerdir oyuna giremiyorum.

@393060 şöyle diyor hatada.

1656970584966.png

Bu hata sanırım Java ile ilgili. Nasıl çözebiliriz? Çünkü çok fazla kez yükleyip sildim düzelmedi. Farklı versiyonlar yükledim gene düzelmedi.

Bilen birisi yardım eedbilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam bir deneyeceğim.

Ya bu oyunu oynamamam için evren her şeyi yapıyor herhalde.

Bu sorunun çözümünü bilen yok mu? Minecraft oynamak istiyorum günlerdir oyuna giremiyorum.

@393060 şöyle diyor hatada.

Eki Görüntüle 1441346

Bu hata sanırım Java ile ilgili. Nasıl çözebiliriz? Çünkü çok fazla kez yükleyip sildim düzelmedi. Farklı versiyonlar yükledim gene düzelmedi.

Bilen birisi yardım eedbilir mi?
Java'yı ve Minecraft'ı silin. Sildikten sonra arama yerine çalıştır yazıp "%appdata%" klasörünü silin. Daha sonra Minecraft'ı tekrar yükleyin. Orjinal Minecraft'ın içinde entegre bir Java var. Açılacaktır. Tekrar indirmenize gerek yok.

Java'yı ve Minecraft'ı silin. Sildikten sonra arama yerine çalıştır yazıp "%appdata%" klasörünü silin. Daha sonra Minecraft'ı tekrar yükleyin. Orijinal Minecraft'ın içinde entegre bir Java var. Açılacaktır. Tekrar indirmenize gerek yok.

Hocam işte sıkıntı şu gene aynı hatayı alıyorum denedim onu. Bir sürü çözüm denedim hiç kimse yardımcı olamadı galiba bu oyunu oynayamayacağım.

Forge'ya da fabric var mıydı?

Ben 10 TL Premium'lardan kullanıyordum ozamaan bir tek OptiFine yüklüydü fakat her şeyi sildim ardından normal Minecraft aldım 60 TL'ye düşmüştü yükleyip gircekken böyle oldu. Hiçbir şey yüklü değil ekstradan.

Yeni konular

Geri
Yukarı