Minecraft Oyun Çöktü Hatası

BekoVader

Hectopat
Oyunu korsan oynarken hata veriyordu bende orijinalini aldım ama halen hata veriyor. Verdiği hatada bu

1591707833486.png

rx 570 8gb i5 4460
İşlemciniz ne yazık ki pek iyi bir işlemci değil ve Minecraft işlemci üzerine kurulu bir oyun. Grafikleri keskin yaparak ve Chunk ( Nasıl yazılıyor hiçbir fikrim yok. ) onu düşürerek bir problem yaşamazsınız diye düşünüyorum. 6-8 Chunk sanırım en idealler. Skywars vs. oynanmıyorsa.

İşlemciniz ne yazık ki pek iyi bir işlemci değil ve Minecraft işlemci üzerine kurulu bir oyun. Grafikleri keskin yaparak ve Chunk ( Nasıl yazılıyor hiçbir fikrim yok. ) onu düşürerek bir problem yaşamazsınız diye düşünüyorum. 6-8 Chunk sanırım en idealler. Skywars vs. oynanmıyorsa.
Dostum oyunu 6 ay önce sıkıntısız oynuyordum şimdi oyuna bile giremiyorum oyuna girsem düşürürüm de oyuna giremiyorum

Bilgisayarda ayar gibi bir şeyi değiştirmiş olabilirsin. Çünkü ben i3 2120 ve GT210 4 GB ram ile 30 FPS oynuyorum. Çökme vs. sadece arkada Chrome açıksa oluyor. Senin bilgisayar benden çok daha iyi ben donanım açısından bir sorunun olduğunu düşünmüyorum.

Geri
Yukarı