Çözüldü Minecraft PE çok kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Android

Efkan07

Decapat
Daha fazla  
Evet sorunum başlıkta da görüldüğü gibi Minecraft'ın çok kasması telefonum Samsung Galaxy M31s 6 GB RAM ve 128 GB ROM'u var ama sorun şu oyun en düşük ayarlarda 20-18 yer yer 30 FPS alıyorum. Ve APK acaba telefonumda mı bir sıkıntı var? Yoksa oyunun optimizasyonu mu çok kötü? Cevaplarsanız çok makbule geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet sorunum başlıkta da görüldüğü gibi Minecraft'ın çok kasması telefonum Samsung Galaxy M31s 6 GB RAM ve 128 GB ROM'u var ama sorun şu oyun en düşük ayarlarda 20-18 yer yer 30 FPS alıyorum. Ve APK acaba telefonumda mı bir sıkıntı var? Yoksa oyunun optimizasyonu mu çok kötü? Cevaplarsanız çok makbule geçer.

Video kısmından süslü baloncuklar pürüzsüz aydınlatma bukutlaru işle falan var onları kapatın bayağı bir FPS artışı oluyor ben sizin sisteminiizn yarısı ile 40 50 FPS alıyorum.
Bende de aynı cihaz var. Android 12 yüklü. 50 FPS altına düşmüyor. Benim oyunum orijinal, korsan sürümünde sıkıntı vardır belki.

Korsan indirmek pek doğru değil ondan kaynaklı olabilir bence en kısa zamanda satın alın ve telefonunuzda virüs vs. varmı ona dikkat edin işlemciniz de sadece ram ve depolama pek işe yaramaz

Video kısmından süslü baloncuklar pürüzsüz aydınlatma bukutlaru işle falan var onları kapatın bayağı bir FPS artışı oluyor ben sizin sisteminiizn yarısı ile 40 50 FPS alıyorum.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı