Satıldı Minecraft Premium hesap (mail değişir)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
Yer
Alanya, Antalya
Selamlar. Direkt konuya gireyim.
Hesap bana aittir. Maili üzerime kayıtlıdır. Key halinde değildir arkadaşlar, Minecraft (mojang) hesabı halinde verilecektir. Giriş yaparak oynayabilirsiniz. Maili kesinlikle değiştirebilirsiniz. Bunu da almışım. Oynamadığım için satmaya karar verdim. Hiçbir sunucudan banı yoktur, (Hypixel, cubecraft vb.) skinini hemen değiştirebilirsiniz.
Her türlü ödeme kabul edilir. (Papara benim için daha iyi olacaktır.)
Fiyatı 50 TL'dir.
Discord üzerinden iletişime geçebiliriz. Oradan telefon numarası verebilirim.
Discord adresim: Batu4k#4511.
Sitelerinde 189 TL'ye satıyorlar.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün Java versiyonu ve hâlâ satılıksa alabilirim. (Birkaç gün içinde elime Papara Black Card geçecek ödemeyi o kart üzerinden yapabilir miyim?)

(Discord hesabım Czarthewhatever#4444)

Ürün Java versiyonu ve hâlâ satılıksa alabilirim. (Birkaç gün içinde elime Papara Black Card geçecek ödemeyi o kart üzerinden yapabilir miyim?)

(Discord hesabım Czarthewhatever#4444)
Hocam çok geç. 1 ay içinde baktım satıldı satıldı satılmazsa kendim oynarım dedim. Hypixel'den ban yedim.

Hocam çok geç. 1 ay içinde baktım satıldı satıldı satılmazsa kendim oynarım dedim. Hypixel'den ban yedim.
Ban sınırsız mı?
Hypixel'den ban yemiş olmanıza rağmen 50 TL çok iyi bir fiyat hesabı hâlâ alabilirim.

(Oyunu almak istememin nedeni arkadaşlarımın sunucusunda oynamak Hypixel banı beni pek etkilemez.)

Ban sınırsız mı?
Hypixel'den ban yemiş olmanıza rağmen 50 TL çok iyi bir fiyat hesabı hâlâ alabilirim.

(Oyunu almak istememin nedeni arkadaşlarımın sunucusunda oynamak Hypixel banı beni pek etkilemez.)
Ban sınırsız değil ama süresi fazla. 270 gün.
Tamam hocam. Discord üzerinden konuşalım. Arkadaşlık isteği gönderiyorum.
1605980553009.png

Ney?
Hocam siz beni ekleyin en iyisi, "batuuu Invincible?#0001"

Hocam public sunucularda fazla takıldığım için ark eklemeyi kapatmıştım.
Tekrar dener misiniz?

Ve Discordumda sorun var gibi...
Hâlâ aynı hatayı alıyorum (ark ekleme kapalı).
Hocam benim arkadaş ekleme herkese açık duruyor sonradan eklemeyi deneyebilirsiniz zamanımız var nasıl olsa. (Elimde kart yok şu an anlaşsak bile ödeme yapamam)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı