Minecraft premium hesap nereden alınabilir?

Toprak Aga

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Ümraniye
Arkadaşlar ben premium hesap almayı düşünüyorum. Türkiye'den hangi siteden almamı tavsiye ediyorsunuz? Mümkünse minecraft.net olmasın. Sebebi maddi durumumdan dolayı. Bütçem 20-30 TL civarındadır, çok fazla aşmasın bütçemi. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka sitelerden alacağın hesap ortak ya da çalıntı hesap olacaktır. Birçok serverdan banlı veyahut başkası girdiği için o serverda oynayamama veyahut sen aldıktan sonra hesabın şifresinin değişmesi vesaire gibi birçok sorunla karşılaşacaksın. Bizzat tecrübe ettim o yüzden söylüyorum. 20-30 TL'ni çöpe atmak yerine biraz daha biriktir, dişini sık kendi sitesinden oyunu satın al derim.

Başka sitelerden alacağın hesap ortak ya da çalıntı hesap olacaktır. Birçok serverdan banlı veyahut başkası girdiği için o serverda oynayamama veyahut sen aldıktan sonra hesabın şifresinin değişmesi vesaire gibi birçok sorunla karşılaşacaksın. Bizzat tecrübe ettim o yüzden söylüyorum. 20-30 TL'ni çöpe atmak yerine biraz daha biriktir, dişini sık kendi sitesinden oyunu satın al derim.
Ben ailemle konuştum daha pahalısını almama izin vermiyorlar. 20-30 TL'liği anca alabilirim diyorlar. Peki bu fiyata göre bir premium sitesi önerin bana lütfen. Bu oyunu 5 yıldır oynuyorum ve profesyonel oldum, Türk sunucularında oynamaktan bıktım usandım artık hesap lazım ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de çok araştırmıştım. Ama hiçbiri güvenli değil. Minecraft'ın kendi sitesinden aldım en sonunda. Eğer tanıdık birinde minecraft varda oynamıyorsa ondan almanı tavsiye ederim. Herşeyi değiştirebiliyorsun. Kullanıcı adını dahi değiştirebilirsin. Ha birde bir site vardi günde 5-6 tane bedava premium veriyordu(Tabi ki hepsi çalıntı). O siteden idare etmeye çalış bu arada da para biriktirirsin. Premium aldıktan sonra unuttum. İstersen sitenin adresini verebilirim. Tabi hatırlarsam.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı