Minecraft Premium hesap nereden alınır?

Electus0

Hectopat
Daha fazla  
Premium hesap isteyen özellikle de Hypixel gibi sunuculara girmek için Premium hesap almak istiyorum. Minecraft'ın kendi sitesinde çok pahalı olduğunu gördüm fakat ucuza hesap satanlar da varmış. Bildiğiniz ucuza Minecraft Premium satan bir site biliyorsanız söyleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Game Pass ile alabilirisin ucuza.

Premium hesap isteyen özellikle de Hypixel gibi sunuculara girmek için Premium hesap almak istiyorum. Minecraft'ın kendi sitesinde çok pahalı olduğunu gördüm fakat ucuza hesap satanlar da varmış. Bildiğiniz ucuza Minecraft Premium satan bir site biliyorsanız söyleyebilir misiniz?
Şuan fiyati 200 TL bence diğer sitelerden almaktansa orijinal minecraft'ın sitesinden almak daha mantıklı.
Çünkü öbür sitelerden alınan premium hesaplar kısa bir sürede yok olabiliyor.

Başka site tavsiye etmiyorum. Fakat Microsoft gibi yerlerden alabilirsin. En son bir siteden premium aldığımda, 1.5 yıl filan hesap bende kaldı ondan sonra tak hesap yok.

Hocam haklısınız ama 200TL ne ya. Öğrenciyiz dolmuşa paramız olmuyor.

Önerebileceğiniz site yok mu yani?

Hocam haklısınız ama 200TL ne ya. Öğrenciyiz dolmuşa paramız olmuyor.

Önerebileceğiniz site yok mu yani?

Dediğimi yapın Xbox Game Pass 30 TL hatta birçok oyun ücretsiz yükleyebilirsiniz ama Game Pass üyeliğiniz dolana kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı