Minecraft Premium için güvenilir site

KnossosREİS!

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. hesapsatis.com'dan elmas paket alacağım kardeşime. Sizce güvenilir bir site mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ucuz Minecraft sitesinden alın. 60TL'ye efsane paket almıştım 1 yıl önce. Hesabı siz oluşturuyorsunuz, tüm bilgiler size ait oluyor. Hesabı hala sapasağlam kullanıyorum, öneririm.

Ucuz Minecraft sitesinden alın. 60TL'ye efsane paket almıştım 1 yıl önce. Hesabı siz oluşturuyorsunuz, tüm bilgiler size ait oluyor. Hesabı hala sapasağlam kullanıyorum, öneririm.
Benim demir paket vardı sipariş No' yu kaybettim
o yüzden artık yok.
Benim demir paket vardı sipariş No' yu kaybettim
o yüzden artık yok.

Zaten 10TL'lik demir paketlerin hiçbirinin sınırsız kaldığını zannetmiyorum. Şu ana kadar o paketlerde gördüğüm en uzun süre 3 ay. Efsane paket haricinde bu sitelerden premium almak mantıksız.

Benim yedek olarak aldığım demir paket hesap 3 aydan uzun süredir bende ve hala dayanıyor. Adam pek umursamıyor hesabını. Aslında bu işler şans işi. Sahibi umursamıyorsa yıllarca kullanırsın hesabı ama böyle bir riske anca ucuzsa girilebilir. Onun için en mantıklısı direk sizin dediğiniz gibi efsane, elmas gibi paketler.

Benim yedek olarak aldığım demir paket hesap 3 aydan uzun süredir bende ve hala dayanıyor. Adam pek umursamıyor hesabını. Aslında bu işler şans işi. Sahibi umursamıyorsa yıllarca kullanırsın hesabı ama böyle bir riske anca ucuzsa girilebilir. Onun için en mantıklısı direk sizin dediğiniz gibi efsane, elmas gibi paketler.
Bende aslında bir adet var 6 aydır falan kullanıyorum. Ondan bahsetmedim çünkü sahibi girip duruyor. İkimizde ne zaman Minecraft'ı açsak bilgileri yeniden girmek zorunda kalıyoruz. :D Adam üşengeç sanırım hala şifreyi değiştirmedi. :D

Oyunfor.com üzerinden almış arkadaşım 1-3 yıl arası bir şey söylemişti tam hatırlamıyorum. Alınacaksa ilk mail adresine erişiminiz olan bir paket seçmenizi öneririm, yoksa patlama ihtimali var. Normalde kendi sitesi en güvenlisi ama 170 lira gibi bir fiyata denk geliyor, ki bu herkesin ödeyebileceği bir miktar değil. Üstelik aynı oyunun yarısını bedavaya oynayabilirken. Bildiğiniz başka güvenli ve ucuz siteler varsa bende almayı düşünüyorum yakın zamanda. Teşekkürler.

Ben bunu almayı düşünüyorum minecraft.net'e bakiyem yetmiyor hesapsatis.com'dan bu elmas paketi alsam ne kadar dayanır? 1-2 yıl gider mi? Adamlar 2 hesap değiştirme hakkı veriyor. Hesap 1-2 yıl gider mi?

Dosya Ekleri

• gönder.PNG
    gönder.PNG
    3,1 KB · Görüntüleme: 1.289

Yeni konular

Geri
Yukarı