Minecraft Premium ile ülkeler arası oynanabilir mi?

Kromik

Hectopat
Daha fazla  
Benim Hollanda'da arkadaşım var ve onunla Minecraft oynamak istiyorum. Minecraft'ı nasıl beraber oynayabiliriz, premium ile oynayabilir miyiz? Lütfen Hamachi demeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucu kiralama sitelerini kullanabilirsiniz. Ben Windows 10 Minecraft'ı ile Microsoft'un kendi sunucunu alarak arkadaşımla oynuyordum. Normal Minecraft için de bu var mıdır bilmiyorum.

Hamachili sunucu kurabilirsiniz. Ben Hamachili önermiyorum. Çünkü laglı oluyor. Port açarak sunucu kurmanız daha uygun olur. Portlu sunucularda internetinizde sorun yoksa sunucuda lag olmaz diye düşünüyorum. Portlu Minecraft sunucusunun nasıl kurulacağı hakkında YouTube'da tonlarca video var, bakıp kolayca kurabilirsiniz. Kendi bilgisayarınızda herhangi bir klasörün içine kuracaksınız. Sunucu kurmada bir sorunla karşılaşırsanız, yardımcı olabilirim.

İnternet üzerinden sunucu alabileceğiniz bir çok adres mevcut, veya var olan sunuculardan birine girerek beraber oynama imkanınız da var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı