Minecraft Premium Nereden Alınır?

392450

Hectopat
Makaleler
1
İyi günler uzun zamandır Minecraft oynamıyordum internette videoları çıkınca karşıma ister istemez canım çekti. Fakat oynadığı Premium sunucuydu Hypixel bende Premium almak istiyorum tabi kendi sitesinde 25 dolar falan bu internetteki sitelerden 15-10 lira civarı Premium'lar var. Hangisi güvenli bilemiyorum hepsi şikayetvar.com da olayları var. Neyse sizin yakın zamanda aldığınız ya da 1 yıl falan önce aldığınız hala elinizden gitmemiş güvenilir bir Premium sitesi var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben o sitelerden aldım ve pişman oldum. 2-3 ay (bazen o kadarda dayanmıyor) güzel gidiyor sonra bir gün bakıyorsunuz ki girmeye çalıştığınızda giriş yapmıyor. Kendim sitesinden 25 Euro verdim ve aldım. Pişman değilim keşke en baştan ordan alsaydım.

İyi günler uzun zamandır Minecraft oynamıyordum internette videoları çıkınca karşıma ister istemez canım çekti. Fakat oynadığı Premium sunucuydu Hypixel bende Premium almak istiyorum tabii kendi sitesinde 25 dolar falan bu internetteki sitelerden 15-10 lira civarı Premium'lar var. Hangisi güvenli bilemiyorum hepsi şikayetvar.com da olayları var. Neyse sizin yakın zamanda aldığınız ya da 1 yıl falan önce aldığınız hala elinizden gitmemiş güvenilir bir Premium sitesi var mıdır?

Ben bir siteden almıştım 5 TL'ye. Sorun yaşamadım.

Premium işi şans işi aynı siteden 3 Premium aldım 2 tanesini geri aldılar 1 tanesini halen kullanıyorum bir sene falan oldu. O hesapların neredeyse hepsi çalıntı oluyor ve elbet bir gün geri alınacak.

Ben o sitelerden aldım ve pişman oldum. 2-3 ay (bazen o kadarda dayanmıyor) güzel gidiyor sonra bir gün bakıyorsunuz ki girmeye çalıştığınızda giriş yapmıyor. Kendim sitesinden 25 Euro verdim ve aldım. Pişman değilim keşke en baştan ordan alsaydım.
Ben bir siteden aldım 1 yıldır kullanıyorum.
15 TL ye almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı