Minecraft Premium satan site önerisi

Herkes yok şöyle patladı, yok böyle çalındı, yok şöyle oldu, böyle oldu vesaire vesaire yazmış. Kardeşim ben bir tane siteden aldım adını pek hatırlayamıyorum bir tane sayfanın sitesiydi, 10 TL ödedim hiçbir yerde banı yok, şifresini değiştirebiliyorum, minecraft.net üzerinden bütün kontrol bende, 1 yıldır da kullanıyorum. Yani demek istediğim kaliteli bir yerden alırsan ne patlar, ne de çalınır. Ancak şu aralar doğru düzgün satan siteler kalmadı sanırım. Predunyam duymuştum fakat güvenilir değil sanırsam.

Ben 2 yıl önce falan bedava Premium siteleri vardı deneyip durmuştum en sonunda birine girmişti ve 2 yıldır kullanıyorum :)

Herkes yok şöyle patladı, yok böyle çalındı, yok şöyle oldu, böyle oldu vesaire vesaire yazmış. Kardeşim ben bir tane siteden aldım adını pek hatırlayamıyorum bir tane sayfanın sitesiydi, 10 TL ödedim hiçbir yerde banı yok, şifresini değiştirebiliyorum, minecraft.net üzerinden bütün kontrol bende, 1 yıldır da kullanıyorum. Yani demek istediğim kaliteli bir yerden alırsan ne patlar, ne de çalınır. Ancak şu aralar doğru düzgün satan siteler kalmadı sanırım. Predunyam duymuştum fakat güvenilir değil sanırsam.
Evet hocam size kesinlikle katılıyorum.Sırf hypixelde oynamak için 27 dolar çok pahalı.Bende satıyorum aynı hesaplardan.

İşte arkadaş beni tercüman etmiş zaten bende uczpre den aldım 10 TL ye uzun süredir kullanıyorum hiçbir ban yok skin değişiyor isim değişiyor hesap patlamadı. Bazılarınızda uyduruyor kusura bakmayın ama yok patladı falan.

İşte arkadaş beni tercüman etmiş zaten bende uczpreden aldım 10 TL'ye uzun süredir kullanıyorum hiçbir ban yok skin değişiyor isim değişiyor hesap patlamadı. Bazılarınızda uyduruyor kusura bakmayın ama yok patladı falan.

O arkadaşların bazıları hiç o hesaplardan kullanmadıklarını düşünüyorum sırf kötülemek için yazıyorlar.

Geri
Yukarı