Minecraft PVP'cilerin RP'ye geçmesi

YouTube'da sevdiğim tek tük kanal kaldı. Murat abi GF ve Burak oyunda bunların başında.(Adam b*k göndermiş!)
O video efsaneydi... Ancak dediğin kanallar da bozdu.
Bence RP kanallarını şikayet edelim, hele ki Gürol Çalışkanı.
YouTube hiç birşey yapmaz onlara. YouTube'ye para kazandıran gelir kapılarının en başında 1- Tiktok 2- Minecraft 3-... Var zaten. Onu da kaldırırlarsa YouTube kökten çöker. Engelleseler bile sadece Türkiye'de engelliyorlar zaten. Hükümetlerin toplanıp bir şey yapması lazım.

Vay be böyledüşünenlerin olması gerçekten mutlu etti.Kime gel minecraft oynayalım (pvp eggwars falan) desem bebe oyunu diyo bu malların yüzzünden kusura bakmayın ben sizin kadar saygılı olamayacağım rp dediğin şeyin bir dozu vardır.5 yaşındaki çocuğa yok babanneme işkence ettim yok çakiyle 1v1 attım yok sevgilimi kırbaçladım gibi saçma sapan içerikleri izletirsen ondan çok da bir şey beklemezsin ben oynarken bir el göz koordinasyonu çaba vardı.Hatta olta kılıç yapmak için kas hafızam öyle gelişmişti ki abim klavyedeki el hareketlerime bakıp helal falan diyodu.PVP gerçekten el göz koordinasyonu isteyen güzel bir oyundu eğer şu anki mc sadece rp yse ben pvpye ayrı bir oyun demeyi tercih ederim

Geri
Yukarı