Çözüldü Minecraft RTX nasıl oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

celilemrednsmnt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, XFX RX 5700 XT Double Dissipation, GoodRam 2x8 16 GB 3600 MHz, B450M Dragon, Kioxia Exceria G2 1 TB, Snowman T6, WD 1 TB HDD, Frisby 9320G Mesh.
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
İnternetteki RTX kullanma rehberlerinin hepsinde beta programı için xbox insider merkezinden yapıldığı gösterilmiş. Fakat şu anda insider üzerinden RTX programına katılamıyoruz, öyle bir seçenek bulunmuyor. Şu anda nasıl RTX'e erişebilirim?

Çözüm
Minecraft Bedrock Etiton'ı indir öncelikle. Mağazada ücretsiz RTX haritaları var, onlardan birini indir.
Ben RTX oynuyorum ekran kartımdan dolayı. Ekstra bir şey de yapmadım. Sadece haritanın RTX desteklemesi yeterli. Çok da anlamam yani o kadar fazla ama neyden bahsettiğini de daha detaylı öğrenmek isterim.

Minecraft Bedrock Etiton'ı indir öncelikle. Mağazada ücretsiz RTX haritaları var, onlardan birini indir.
Microsoft Store'da mı?

Minecraft Bedrock satın al, ayarlardan ışın izleme teknolojisini açınca ve RTX map açınca oluyordu sanırım.
Ayarlardaki ışın izleme ayarını açamıyorum.
1661952380258.png

Bu şekilde görünüyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı