Çözüldü Minecraft RTX özelliği nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

sonerbrc

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
Ryzen 5
RTX 3050 ekran kartına sahip bir laptopum var. Minecraft'ta RTX açmak için Windows 10 Edition sürümü gerekiyor diye okudum. Windows 10 Edition dedikleri Bedrock ile aynı mı? Eğer aynı ise Xbox Game Pass satın alıp Bedrock Edition üzerinden RTX açılabilir mi? Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Çözüm
RTX 3050 ekran kartına sahip bir laptopum var. Minecraft'ta RTX açmak için Windows 10 Edition sürümü gerekiyor diye okudum. Windows 10 Edition dedikleri Bedrock ile aynı mı? Eğer aynı ise Xbox Game Pass satın alıp Bedrock Edition üzerinden RTX açılabilir mi? Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Evet Windows 10 ve Bedrock aynı. Game Pass üzerinden de RTX açabilirsiniz.

Evet Windows 10 ve Bedrock aynı. Game Pass üzerinden de RTX açabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Teşekkür ederim son bir sorum olacak bu özelliği sadece mağaza haritalarında mı açabiliyorum yoksa kendi mapimde de açabilir miyim?

Teşekkür ederim son bir sorum olacak bu özelliği sadece mağaza haritalarında mı açabiliyorum yoksa kendi mapimde de açabilir miyim?

Kendi Map'inde açamıyorsun ama internette açabilmeni sağlayan texture packler vardı, araştırıp bulman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı