Minecraft satın alamıyorum

byb32k3

Kilopat
Yer
Another planet....
Daha fazla  
Arkadaşlar Minecraft sitesine girip buy Minecraft diyorum. Kayıdı giriyor sonra böyle yazı çıkıyor ama karttan ne para ne de oyun kodu geliyor. Nasıl alabilirim?
Bu da resmi böyle oluyor aldıktan sonra:

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam resimden gördüğüm kadarıyla satın almışın gözüküyor oyunu. B32k3 adı üzerinden artık hangi e-mail ile açtıysan oraya bir onaylama mesajı gelecek sonra ekranda yazan o karışık kuruşuk yazıyı oraya yapıştırman gerekiyor. Başka bir şey yapmayacaksın. Browser üzerinden ya da masaüstüne indirdiğin .exe uzantısı üzerinden B32k3 ve şifren neyse onunla gireceksin. Sıkıntı yok gözüküyor ekranda ki resimde...

O zaman şöyle bir durum söz konusu. Ekranda ki kodu, minecraft.net sayfasında profil bölümünde bir kısma yapıştırman gerekiyor olabilir.

Yani başka ne diyebilirim bilemiyorum. Oyunu satın almış gözüküyorsun. Hatırladığım kadarıyla ilk olarak üyelik aldığında zaten bir aktivasyon yapıyorsun, oyunu aldığında öyle bir durum söz konusu değildi. 1.2 Beta sürecinden beri takipteyim oyunu. İlk defa böyle bir sorun yaşayan insanla karşılaşıyorum. Normal üyelik ve şifren ile oyuna girmeyi denedin mi hiç ? Yani minecraft.net sitesinde log in olmaktan bahsetmiyorum, oyunun içine girmekten bahsediyorum.

Minecraft'ın kendi support'una danışman gerekiyor bu noktada Mojang | Support Center adresi Minecraft'ın satın alımıyla ilgili sorunlarla ilgileniyor. Minecraft için Purchase denied gibi bir hata alsan kredi kartı-paypal vb gibi sebeplere bakardık ancak onaylandığına göre başka bir sorun var.

Sorunu şu şekilde sorabilirsin "Hello I have bought Minecraft and here is my screenshot proving it, but I cant activate it. What is the problem?"

Ha bu arada altta bir not var, alım tamamlanmadığı halde bu mesajı görüyor olabilirsiniz, bazen böyle bir sorunla karşılaşıyoruz özür dileriz diyor. O yüzden sorduktan sonra cevabı gel paylaş ama karttan çekim olmadıysa zaten alınmamış demektir. Bankadan kontrol etmen gerekiyor, böyle bir durumda başa dönüyoruz.

Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı