Minecraft server kiralama

Baki okur

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Rampage PSU
Daha fazla  
Arkadaşlar ben internetten araştırdım server kiralamayı düşünüyorum bu serveri aldığımızda kurulumu falan nasıl olacak pek bir bilgim yok. Aldığımız zaman bu server kurma işleri nasıl bir süreçte işliyor tam olarak açıklar mısınız? Kiralıyacağım site batıhost diye bir site güvenilir bir siteye benziyor cevaplarınızı bekliyorum. Bu da sitenin linki:🕹 En uygun Fiyatlara MineCraft Sunucuları - BATIHOST.COM.

Batıhost nasıl bilmiyorum ama genelde dandik de olsa eklentileri yüklü geliyor., ki genellikle oyuncular bu pluginleri kaldırıp netten buluıp kendi editlediği eklenti paketlerini ve mapları kurarlar.

Batihost güvenilirdir ama olay serveri kiralamak değil. O servera plugin,script gibi şeyleri yüklemek. Bizim bir serveremiz vardı ve ilk işimiz serveri kiralamadan plugin vs. öğrenmekti.

Serverdan gerçekten anlayan birisi olarak söylüyorum 7/24 açık durması lazım ve en az 6 GB RAM lazım yani Batihost ile Rabisu tercih edilebilir ikisinde de deneyimim var ikisi de güzel fakat Batihost bir tık önde.

Yeni konular

Geri
Yukarı