Minecraft skyblock sunucu tavsiyesi

ArtvinliRadyant

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar herkese. Yetkili kadrosu düzgün, oynanış olarak da düzgün yani kısacası kaliteli bir emek/orta zorlukta Skyblock sunucu arıyorum fakat bulamıyorum. Maalesef Minecraft Premium'um yok.

Tavsiye edebileceğiniz sunucular var mı? Ayrıca birlikte oynamak isteyenler varsa konuşabiliriz.

Minecraft eskiden iyi bir oyundu. Şimdi ise para yatır zengin ol mantığında işletiyorlar. Önüne gelen veletinde sana sövmesi cabası. Şimdi sadece singleplayer oynarım, ya da 1-2 arkadaşımla özel server açıp gireriz.

Artı -3 Eksi
Cubecraft sunucusu hile korumada getirmiş her gün giriyorum çok çekişmeli mücadeleler var skyblock, skywars, eggwars, Survival Games vb.

Hangi sürümü kullanıyorsunuz? (Bedrock mu? Java mı?)

Cube craft mı? Cube craftın Online sayısı çok düşük, SKY block da 36K Online olan Hypixel var.

Bedrock sunucusunda bir hayli fazla lobiler çok dolu 1 kişi çıksın da sunucu beni alsın diye sıraya giriyordum tabii bu 2 ay önceydi durum değişmemiştir, hile koruması da çok güçlü.

Cubecraft sunucusu hile korumada getirmiş her gün giriyorum çok çekişmeli mücadeleler var skyblock, skywars, eggwars, Survival Games vb.

Hangi sürümü kullanıyorsunuz? (Bedrock mu? Java mı?)
Java sürümünü kullanıyorum. Keşke kopya kullanmasam da Hypixel'de falan oynasam.
Eskiden düzgün sunucular vardı. Şimdi ise para yatır, zengin ol gibi mantık var.
Ben hiç düzgün sunucu bulamadım.

Şu an RebornCraft'da oynuyorum fakat kitlesi sıkıntılı ve dediğimiz gibi P2W. Rehbere yardım ediyorum ters anlayıp Discord'dan küfür ediyor 😀

Java sürümünü kullanıyorum. Keşke kopya kullanmasam da Hypixel'de falan oynasam.

Şu an reborncraft'da oynuyorum fakat kitlesi sıkıntılı ve dediğimiz gibi P2W. Rehbere yardım ediyorum ters anlayıp Discord'dan küfür ediyor 😀

Oyuncstoreden Premium hesap al 3 liraya :) bildiğim kadarıyla Hypixel giriliyordu.
Minecraft Premium 3 TL bu linkten gir bak aklına takılan soruları sor, cevap veriyorlar...

Oyuncstoreden Premium hesap al 3 liraya :) bildiğim kadarıyla Hypixel giriliyordu.
Minecraft Premium 3 TL bu linkten gir bak aklına takılan soruları sor, cevap veriyorlar...
Abi bu hesaplar patlayınca vermiş olduğun emek de kaybolmuş oluyor o yüzden almıyorum böyle. Microsoft'un mağazasından almayı düşünüyorum ama orada da Microsoft versiyonu ile Java'nın farklarını bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı