Minecraft Sodium çöküyor

İşletim sistemi
Windows 10

letni

Picopat
Yer
C:/ProgramFiles/technopat.net/technopatadamdır.exe
Modculardan yardıma ihtiyacım var :).oyun orijinal ve 1.16.5. Fabric'ten Sodium kurduğumda oyuna girebiliyorum fakat ayarlardan görüntü seçeneklerine girer girmez oyun çöküyor. Başka hiçbir mod kurulu değil. Modu ve Fabric'i baştan kurdum, gene aynı sorun oldu. Çözümü bilen var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kısacı

Centipat
Yer
Muz Cumhuriyeti
Modculardan yardıma ihtiyacım var :).oyun orijinal ve 1.16.5. Fabric'ten sodium kurduğumda oyuna girebiliyorum fakat ayarlardan görüntü seçeneklerine girer girmez oyun çöküyor. Başka hiçbir mod kurulu değil. Modu ve Fabric'i baştan kurdum, gene aynı sorun oldu. Çözümü bilen var mı? Teşekkürler.

Düzgün kurduğunuza, Minecraft içinde eklenti bırakmadığına emin misin?
Bu modu oluşan fabric dosyası içine indir.

arencosk

Picopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Windows ve R tuşuna basın, %appdata% yazın ve Entera basın. .minecraft -> logs klasörüne girip latest.log dosyasını yükleyin.

KS
letni

letni

Picopat
Yer
C:/ProgramFiles/technopat.net/technopatadamdır.exe
Hocam belki sisteminiz fabric modun getirdiği görüntüyü kaldırmıyordur sisteminizi söyler misiniz?

12 GB RAM ve R5 M330 kullanmaktayım. Fabric bir mod değil zaten mod yükleyici ve ben daha fazla FPS almak için sodium kurdum :).

Fabric release'in yanında Fabric API de kurdunuz değil mi?
Evet API de kuruldu fakat gene aynı.
Windows ve R tuşuna basın, %appdata% yazın ve Entera basın. .minecraft -> logs klasörüne girip latest.log dosyasını yükleyin.
buyur hocam

Kurdum fakat açılırken fabric böyle bir hata verdi:

• Could not find required mod: bettersodiumvideosettingsbutton requires {fabricloader @ [>=0.10.8]}

Dostum verdiği hataya göre Fabric sürümünün 0.10.8 sürümünü istiyor. Bende kurdum ve açıldı fakat gene ayarlara girip sodium settingse girdiğim anda Dünya Kaydediliyor deyip oyun çöküyor.

Son düzenleme:
Yukarı