Minecraft sunucu nasıl kurulur?

HD4450

Kilopat
YouTuber'lerin çektiği videolar gibi 2/3 kişi hexit/diğer modlar vs. Survival yapabileceğimiz sunucuyu Premium'da nasıl açabiliriz?

YouTuber'lerin çektiği videolar gibi 2/3 kişi hexit/diğer modlar vs. Survival yapabileceğimiz sunucuyu Premium'da nasıl açabiliriz?

İlla ücretsiz diyorsanız Hamachi kullanabilirsiniz veya Aternos sitesinden bir server kurabilirsiniz ancak biraz laglı olur.

Aternos üzerinden ücretsiz olarak açabilirsiniz. Kendi bilgisayarınızdan açabilirsiniz. Veya satın alabilirsiniz.
Aternos'ta modlu sunucular laglı olabiliyor ama denemekte fayda var.
Eğer interneti ve bilgisayar bileşenleri iyi olan biri varsa o sunucuyu kurarsa rahat rahat oynayabilirsiniz.
Ücretli almak isterseniz de aylık 40-50 TL civarına aldığınız bir sunucu size yetecektir diye düşünüyorum.

Aternos'ta çok sıkıntı çıkıyor mod hatası falan Hamachi ile modlu açabilir miyim?

Sanırım arkadaşlarınızla aynı modları Minecraft'ın mod paketine attıktan sonra Hamachi ile aynı ağa bağlanıp yapabilirsiniz.
Hocam biz zamanında transformice sunucularını VPS olarak kuruyorduk o da modem üzerinden port yönlendirerek kuruluyordu, Hamachi'ye gerek var mı ki?

Hocam Minecraft da olmuyor diye biliyorum ayrıca Hamachi çok rahat kullanım sağlıyor.

Sanırım arkadaşlarınızla aynı modları Minecraft'ın mod paketine attıktan sonra Hamachi ile aynı ağa bağlanıp yapabilirsiniz.

Hocam Minecraft da olmuyor diye biliyorum ayrıca Hamachi çok rahat kullanım sağlıyor.
Vps serverlar da biz hamachiyi modem arayüzüne kuran arkadaşın girmesi için kullanıyorduk yani bildiğimiz vds serverlar gibi diğer arkadaşlar hamachiye bağlanmadan giriyordu.

VPS serverlar da biz Hamachi'yi modem arayüzüne kuran arkadaşın girmesi için kullanıyorduk yani bildiğimiz VDS serverlar gibi diğer arkadaşlar Hamachi'ye bağlanmadan giriyordu.

Hocam 2 side aynı görevi görüyor istediğini kullanabilir ama bana göre Hamachi bir tık daha rahat.

Yeni konular

Geri
Yukarı