Minecraft sunucularına girmekten virüs bulaşır mı?

gta5oyuncusu

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar Minecraft serverlarına girmekten virüs bulaşır mı? Sonuçta bir IP'ye bağlanıyorsunuz. Sorum hem bedrock sürümü hem de Java sürümü için ben Bedrock'da girdim. Pek bilindik bir server değildi. Virüs dışında IP'nin ele geçirilmesi gibi şeyler olur mu? IP'yi girince bir server bağlanıyor sonuçta. Aslında birazda internet sitesine girmekten virüs bulaşır mı gibi oldu ama mazur görün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 5 6 yıldır bir Minecraft Online oyuncusuyum yetkili olduğum bir sunucuda 3 4 kişinin IP adresi çalındı ne yaptılar bilmiyorum ama kaç tane sunucuya girdiysem hiç virüs bulaştığını hatırlamıyorum.

Bedrock mı oynuyorsunuz yoksa Java mı? Ve telefonun kişisel erişim noktasına PC ile bağlıyken Server'a girdim yani IP çalınsada PC'ye bir şey olmaz sanırım IP çalınınca tam olarak ne oluyor beni aydınlatır mısınız?

Bedrock mı oynuyorsunuz yoksa Java mı? Ve telefonun kişisel erişim noktasına PC ile bağlıyken Server'a girdim yani IP çalınsada PC'ye bir şey olmaz sanırım IP çalınınca tam olarak ne oluyor beni aydınlatır mısınız?

Java oynuyordum aralarında bir fark olacağını zannetmiyorum IP çalınınca birçok amaç için kullanabilir ama modemi resetlerseniz sorun ortadan kalkacaktır zaten büyük bir sorun değil.

Mobil veriden bağlanmışsınız. O IP ile bir şey yapamazlar.
Size özel IP varsa en fazla DDoS atarlar veya yaşadığın şehri bulurlar.
Dinamik IP ise modemi kapatıp açınca IP değişiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı