Minecraft sunucularında hile olamama rağmen atılıyorum

boda

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Minecraft'ta bir sunucu yeni açıldı, ben de orada oynuyorum fakat bir sorun var hile yapan oyuncular kickleniyor. Ben hile kullanmama rağmen oyundan hile kullandın denilerek otomatik kick yiyorum. Minecraft'ı sildim yükledim versiyonları sildim olmadı, Launcher değiştiririm fakat sonuç yine aynı. Ne yapabilirim?

Merhaba. Minecraft'ta bir sunucu yeni açıldı, ben de orada oynuyorum fakat bir sorun var hile yapan oyuncular kickleniyor. Ben hile kullanmama rağmen oyundan hile kullandın denilerek otomatik kick yiyorum. Minecraft'ı sildim yükledim versiyonları sildim olmadı, Launcher değiştiririm fakat sonuç yine aynı. Ne yapabilirim?

Tam olarak ne yaparken atılıyor sunuz?

Bu hile koruması sürüm kontrolü yapıyor diye biliyorum düz OptiFine ile girmeyin Forge yükleyip OptiFine'ı mod olarak kurun ya da vanilla olarak oynayın.
Edit: Bazı hile korumaları Forge'u yasaklayabiliyor o yüzden Forge ile de giremeyebilirsiniz. Forge ile de giremezseniz vanilla girin.

Önceden herhangi bir hile actınız mı?

Hocam ben Forge yuklemeden önce bir şey olmuyordu artık anladım Forge yüzünden ama nasıl kurtulacağım nasıl silebilirim?

Bu hile koruması sürüm kontrolü yapıyor diye biliyorum düz OptiFine ile girmeyin Forge yükleyip OptiFine'ı mod olarak kurun ya da vanilla olarak oynayın.
Edit: Bazı hile korumaları Forge'u yasaklayabiliyor o yüzden Forge ile de giremeyebilirsiniz. Forge ile de giremezseniz vanilla girin.

Hile acmadim ama Forge yükledim büyük ihtimalle ondan ama nasıl sileceğim?

Önceden herhangi bir hile actınız mı?

Hocam ben Forge yuklemeden önce bir şey olmuyordu artık anladım Forge yüzünden ama nasıl kurtulacağım nasıl silebilirim?

Forge'u silmenize gerek yok. Launcher'dan Forge olmayan sürüm ile girin ya da NoForge modunu (biraz eski bir mod yeni sürümler için olmayabilir) kullanın.

Launcher'da Forge olmayan sürüm mesela "1.16.5optinefine" yazar ya da "1.19.2-Forge-2xxx-version" yazar sen sadece vanilla olana girersen sorun çözülür örneğin "1.18.1" ya da "1.18.1 vanilla" yazar siz vanilla olana girdiğinizde Forge kullanılmaz.

Forge kökten silmek:

1-)eğer kökten silmek isterseniz %appdata% klasörüne giriniz.

2-).Minecraft yazan klasöre girin ve "world" klasörünün yedeğini alın.

3-)ve. Minecraft klasörünü tamamen silin.

4-) Launcher'a geri gidin o zaten. Minecraft dosyasını geri yükler.

Geri
Yukarı