Çözüldü Minecraft sunucusu açıkken otomatik RAM nasıl temizlenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Minecraft sunucusu başlayınca 2,8 GB RAM tüketiyor. Bir süre sonra 3,6 GB'a çıkıyor. Bu da 4 GB verdiğim için gecikmeye sebep oluyor. Ben sunucu başladığı andaki gibi RAM miktarını temizleyip 2,8 GB seviyesine indirmek istiyorum. Yani RAM temizlemek istiyorum. Önbelleği temizlemek için bir başlatma kodu veya yöntem var mı?

Çözüm
Minecraft sunucusu başlayınca 2,8 GB RAM tüketiyor. Bir süre sonra 3,6 GB'a çıkıyor. Bu da 4 GB verdiğim için gecikmeye sebep oluyor. Ben sunucu başladığı andaki gibi RAM miktarını temizleyip 2,8 GB seviyesine indirmek istiyorum. Yani RAM temizlemek istiyorum. Önbelleği temizlemek için bir başlatma kodu veya yöntem var mı?

Mem Reduct kullanabilirsin.

Çözüm
1653734929907.png

1653734932525.png

Dediğin yöntem işe yaradı fakat RAM tüketimi genel olarak düşmedi. RAM kullanımında yaklaşık 3,5 GB kadar azalma oldu. Neden 1 GB düştü? En yüksek RAM tüketimi JAVA işleminde. Tüm işlemler görünüyor.

Geri
Yukarı