Minecraft sunucusu nasıl kiralanmalı?

Ivylean

Decapat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba. Ben ve arkadaşım bir sunucu kiralamayı düşünüyoruz modlu Minecraft oynamak için. Sayımız zannediyorum maksimum 4'e çıkar, MC sürümü değişiklik gösterebilir çünkü henüz mod paketine karar vermedik ama, garanti olması açısından 1.19'u dahi kaldırabilmesi iyi olur. Bu isteklere uygun server sağlayıcısı önerebilir misiniz? Bir de merak ettiğim, web panel ile VDS arasındaki farklar neler?

YumurtalıPide

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar merhaba. Ben ve arkadaşım bir sunucu kiralamayı düşünüyoruz modlu Minecraft oynamak için. Sayımız zannediyorum maksimum 4'e çıkar, MC sürümü değişiklik gösterebilir çünkü henüz mod paketine karar vermedik ama, garanti olması açısından 1.19'u dahi kaldırabilmesi iyi olur. Bu isteklere uygun server sağlayıcısı önerebilir misiniz? Bir de merak ettiğim, web panel ile VDS arasındaki farklar neler?
Bütçe nedir?

Lorem Ipsum

Kilopat
Web panel sunucuya kolayca websitesi kurabilmek için kullanılan bir panel.
VDS ya da VPS ise içine istediğin yazılımları yükleyebileceğin 7/24 açık duran bir bilgisayar.

ismetcelal33

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
keyubu, batihost gibi bir yerden Minecraft VDS kiralamanız en doğrusu olur, fakat 1.14 ve sonrası sürümler için 2-4gb ram tam anlamıyla yetmiyor. Sadece survival oynamak için size biraz pahalı olabilir.

YumurtalıPide

Hectopat
Makaleler
2
1660285255909.png

İkisi de işinizi görür.

YumurtalıPide

Hectopat
Makaleler
2

Yeni konular

Yukarı